gebe
  1. laetitia

laetitia Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0

Versace 2010 çanta

Konu, 'Popüler Markalar Hakkında' kısmında laetitia tarafından paylaşıldı.

versace çanta versace çanta modelleri Gisele bündchen ile çalışan firmanın yeni çanta modelleri kızlar

2. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0
    güzelmiş...
    yazın bnmde kuzi evleniyo bende böyle bir abiye çanta istiyorum ama bakalım önce elbise lazım...vs:D:D

Versace 2010 çanta konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Versace  2010 Kış Defilesi

Versace 2010 Kış Defilesi

versace defile versace 2010 Kışı yeni bitirdiğimiz şu günlerde 2010 senesinin modasını şimdiden hazırladı modacılar neler varmış bakalım 2010 kışının modasında Versace, 2009 2010 kış koleksiyonları moda haftasına renk getirdi. Hemen hemen tüm markaların önümüzdeki kış koleksiyonları koyu renkler üzerine kurulu. Versace 2009 2010 kış koleksiyonunda ise mavi, fuşya, turkuaz, orange ve kırmızı...
  2. 2010 Versace Güneş Gözlükleri

2010 Versace Güneş Gözlükleri

versace gözlük versace güneş gözlükleri güneş gözlükleri 2010 gözlüğü gözlük 2010 Yaz aylarının vazgeçilmezi.Daha doğrusu gözlerin vazgeçilmezi gözlükler hemen hemen herkes de vardır.Güneş gözlüğü olmayan var mı bilmiyorum ama benim toplam da 4 tane güneş gözlüğüm var:DBiraz az sanki değil mi?:DGüneş gözlüğü olmayan meleklerim; Versace 2010 güneş gözlükleri şimdiden satışa sunuldu.Bu yıl da...
  3. Versace çanta modelleri

Versace çanta modelleri

versace çanta modelleri Versace çanta modelleri Melişler hoşuma giden bir kaç modeli sizlerle paylaşmak istedim o pembe olanada bayıldım yanii... özellikle buna bayıldım:) bence hoş zarif ve hoş bir model.
  4. Versace 2012 çanta modelleri

Versace 2012 çanta modelleri

çantalar Versace çanta modelleri 2012 çanta modelleri Versace ilkbahar çanta modelleri burada.çantalar bayanların ilk adımlarını attıkları zamandan delisi oldukları muhteşem hazineleridir,hele giydikleri ayakkabıyla da uyumluysa değmeyin keyfimize :)bir çok popüler markaların çanta modelleri var ki bunlarda biride Versace çanta modelleri.2012 ilk bahar çanta modellerini tanıtmış Versace.Bu yıl...

Sayfayı Paylaş