gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

''vesaİre Vesaİre''nİn Çekİmlerİne BaŞlandi

Konu, 'Kültürel ve Sanatsal Etkinlikler' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Marmaris'te, yönetmenliğini Tunç Başaran'ın yaptığı ''Vesaire Vesaire'' filminin çekimlerine başlandı. Yönetmen Tunç Başaran, Marmaris'in İçmeler beldesindeki film setinde düzenlediği basın toplantısında, filmin senaryosunun Mimar Sinan Üniversitesi öğrencisi olan Roksan Lülü ile babası Orhan Lülü'ne ait olduğunu söyledi. Başaran, ''Bu senaryo, olgun bir adamla genç bir kızın aşkını anlatıyor'' dedi.

''vesaİre Vesaİre''nİn Çekİmlerİne BaŞlandi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Nazan Öncel - Vesaire

Nazan Öncel - Vesaire

Sever gibi görünmezler Uzak uzak mesafeler Kara kalpli gaddar davut Ne kadar ayıp daha neler Çözülmeler çizilmeler Değişmeyen bahaneler Nedir bu hal Dandiridindandindindan Vesaire vesaire Satırbaşı vesaire Bi nokta koy vesaire Yolun sonu e haliyle Vesaire vesaire Sabırtaşı vesaire Bi nokta koy vesaire Yolun sonu e haliyle Neler oluyor görmeyeli Git denize at kendini Katır inadi sabit fikir...
  2. vesaire vesaire

vesaire vesaire

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Sıradışı Çekimler

Sıradışı Çekimler

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. Sadece "SeN" Gerisi Vesaire...

Sadece "SeN" Gerisi Vesaire...

Sadece "SeN" Gerisi Vesaire... Bugün günlerden SEN.Uyanır uyanmaz derin bir SEN çektim içime kendime geldim..Saat SEN'i onbeş geçiyor.Gülümsedim.Yüzümü yıkamak için lavobaya gittim.Aynaya baktığımda gördüğüm SEN, musluğu açtım SEN akıyordun..yüzümü yıkadım.SEN kadar yumuşak havlumla sildim yüzümü.Usul usul salona geçtim radyonun SEN düğmesine dokundum.... SEN söylüyordu...
  5. B.O.K. Filminin Çekimleri Başladı!

B.O.K. Filminin Çekimleri Başladı!

b.o.k. filmi, b.o.k. filmi oyuncuları, b.o.k. filmi konusu Sevgili melekler, en azından adıyla olsun uzun süre basında yer alacağına inandığımız komedi filmi B.O.K.'un çekimleri başladı. Doğal, sıra dışı ve içten bir film olma iddiasıyla yola çıkan B.O.K. ekibi, Türkiye’de ilk defa kullanılacak son teknoloji samimiyetiyle, Yeşilçam filmlerinin sıcaklığının modernize olmuş versiyonu olmayı...

Sayfayı Paylaş