gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Veterinerlik Öğrencileri Yardım İçin Soyundular

Konu, 'Magazin' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

[​IMG] VETERİNERLİK ÖĞRENCİLERİ, HAYVANLARI KORUMA DERNEĞİNE BAĞIŞ TOPLAMAK İÇİN HAZIRLANAN TAKVİM İÇİN SOYUNDU.
    Cambridge Üniversitesi'nin Veterinerlik Bölümü'nde okuyan öğrenciler, hayvan haklarını koruyan bir derneğin ihtiyacı olan bağışı toplamak amacıyla hazırlanacak 2009 takvimi için çıplak poz verdi.

Telegarph'ta yer alan habere göre; 'Queen's Veterinary School Hospital' isimli veteriner hastanesinin ekipmanlarının tamamlanmasını amaçlayan öğrencilerin toplamak istedikleri bağış hedefi; yaklaşık 4 milyon dolar.

Tanesi 18 dolardan satılacak olan 2009 takvimi için poz veren öğrenciler, utanmak bir yana dursun, yaptıkları işle gurur duyduklarını ifade etti.

Veterinerlik Öğrencileri Yardım İçin Soyundular konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yoksul öğrencilere yardım skandalı

Yoksul öğrencilere yardım skandalı

SAKARYA'nın Akyazı İlçesi Ticaret Borsası tarafından yoksul 35 öğrenciye bayramlık kıyafet yardımı yapıldı. Çocukların okul üniformalarıyla üçerli sıralar halinde 800 metre uzaktaki yardımın yapıldığı kıyafet mağazasına götürülmesi büyük tepki çekti. devamı
  2. öğrenciler için yemek tariflerimiz

öğrenciler için yemek tariflerimiz

evde bulunan malzemelerle yemek tarifleri Binbir zahmetle yemek hazırlamakla uğraşmak istemeyen öğrencilerimiz için çok kolay ve her evde bulunan malzemelerle ,hazırlanabilen,yemek tariflerini burda bulabilirsiniz...e tabi ki ev hanımlarımızda yapabilir....Çünkü çok pratik tarifler..Denemek isteyeceğinize eminim.Basit tariflerle katkıda bulunabilirsiniz.:) İlk tarifimiz Yumurtalı Ekmek...
  3. Tatil tavsiyeleri öğrenciler için

Tatil tavsiyeleri öğrenciler için

Tatil tavsiyeleri öğrenciler için olsun. Arkadaşlar merhaba, yakında tatile gireceğiz ve sizden bana tatil tavsiyelerinde bulunmanızı rica ediyorum. Sizce öğrenciler tatilini nasıl ve nerede geçirmeli?
  4. öğrenciler için tatil tavsiyeleri

öğrenciler için tatil tavsiyeleri

yarıyıl tatili önerileri tatil önerileri Cuma günü okullar yarıyıl tatilene giriyor ve biz de Meleklermekani.com olarak gerek kendi üyelerimiz arasında ki öğrencilere, gerek ise tüm bizi ziyaret eden öğrencilere bu sayfamızda yarıyıl tatili önerilerinde bulunuyoruz arkadaşlarım. Düşük yoğunluklu çalışma planlayın. Tatilin kişinin kendini geliştirmesi, etkin bir şekilde dinlenebilmesi...

Sayfayı Paylaş