gebe
  1. elmalı kurabiye

elmalı kurabiye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    0

Vetrovivo 2010 mutfak karoları

Konu, 'Tatlı Evim' kısmında elmalı kurabiye tarafından paylaşıldı.

mutfak karoları
    YAYGINLAŞAN ANKASTRE MUTFAK SERİSİ İLE BİRLİKTE MUTFAKLARDA HIZLA GELİŞEN TASARIMLAR MEYDANA ÇIKTI. BUNDAN EN ÇOK ŞÜPHESİZ HANIMLAR MEMNUN ORTAYA OKADAR GÜZEL TASARIMLAR ÇIKIYOR Kİ İNSAN KARAR VERMEKTE BAYAĞI ZORLANIYOR. NE RENK YAPTIRSAM ?AHŞABI NASIL OLSUN ? BU MALZEME KULLANIŞLI MIDIR? GİBİ BİR SÜRÜ SORUYLA KAFAMIZ MEŞGULKEN ÖNCE KAROLARDAN BAŞLAYALIM DEDİM :) SİZLERE YARDIMCI OLMAK ADINA VETROVİVADAN BİRKAÇ KARO TASARIMI HUZURLARINIZA SUNUYORUM :hayal:

2. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0
    bunu çok beğendim...Ankastre ürünlerle harika uyumlu olur

3. benimm ben

benimm ben Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    22
    Ödül Puanları:
    0
    hımmm değişik

Vetrovivo 2010 mutfak karoları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. mutfak

mutfak

Mutfak insanların şansını doğrudan etkileyen bir mekandır. Bu mekanı düzenlerken dikkat edilecek en önemli noktalardan biri elementlerin dengesidir. Ateş elementini temsil eden ocak veya fırın; su elementini temsil eden lavabo, buzdolabı ve bulaşık makinaları ile yanyana veya karşılıklı olmamalıdır. Ateş ve su kesinlikle karşı karşıya gelmemelidir. Lavabo(su) ve Ocak(ateş) yanyana...
  2. 2010 hazır mutfaklar

2010 hazır mutfaklar

hazır mutfak modelleri ve fiyatları Yok öyle HAZIR a konmak..Ben kendim yaparım kendi mutfağımı...Şuraya bak millet hazıra alışmış...Hazıra dağ dayanmazmış haberiniz olsun melekler...............
  3. 2010 mutfak modelleri

2010 mutfak modelleri

mutfak modelleri balon mutfak modelleri balon dolapları Bu aralar mutfaklarla başım dertte..bu modeller yeni tasarımmış ben çok beğendim bakalım hoşunuza gitcekmi
  4. 2014 Vitra Karo Koleksiyonu

2014 Vitra Karo Koleksiyonu

Vitra Karo Koleksiyonu 2014 Vitra Karo Koleksiyonu En Modern Vitra Karo Koleksiyonu 2014 Işıltılı desenler ve pastel renklerle duvarlarınızda pırıltılar yakalamaya ne dersiniz? 2014 Karo koleksiyonu 3 Çağ 3 Kadın temasına hitap ederek hazırlanmış olup her kullanıcının hayalindeki tasarımları içinde barındırmaya çalışmaktadır. Masumiyet çağı olarak bilinen bu koleksiyon tamamen doğallığı...
  5. Vitra'dan Seramik Duvar Karolarındaki Şıklık

Vitra'dan Seramik Duvar Karolarındaki Şıklık

Vitra mağaza ziyaretinde bulunarak duvar dekorasyonlarınızda özellikle banyo ve tuvaletlerde farklı görünümlere yer vermek ister misiniz? Sizlerin beğenerek kullanım gerçekleştireceğiniz Vitra duvar karoları hayallerinizi süsleyen banyo ve tuvalet dekor değişiminde yol göstericiniz olacaktır. Farklı görünümlü birbirinden şık desenlerle karşınıza çıkacak olan duvar karoları Vitra'da her sezon...

Sayfayı Paylaş