gebe
  1. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    0

Veysel efendi kapiyi acarsa

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında CaRiZmA tarafından paylaşıldı.

-ac kapiyi veysel efendi. +evladim zaten kapi acik. -eeoo.. bu kadar kolay olacagini dusunmemistim.
    +efendim?
    -yok birsey veysel efendi. ben vazgectim, kapa sen kapiyi.
    +pasa gonlun bilir evlat.

-aç kapıyı veysel efendi.
    +...
    -veysel efendi sana diyorum.
    +...
    -anaaa ölmüş lan bu...lan o kadar da dedik veysel efendi yaş haddinden emekli olman lazım.aç kapa aç kapa nereye kadar diye...neyse artık;kuuuş sesleriiiiiii ovalaraaaaaaaa yayıııııılıııııııır.

- aç kapıyı veysel efendi
    + ulan bi rahat bırakmadınız şurda be
    - ne yapıyorsun ki orda veysel efendi?
    + güncel dergileri inceliyorum

- ac kapıyı veysel efendi!
    + nereye böyle gencler
    - fenerbahce galatasaray macına gidiyoruz!
    + nası ya?
    - uefa kupası final macı, haberin yok mu?
    + dalga gecmeyin len! onurumla oynamayın, inandırıcı bişeyler söyleyin bari, o kadar yaşlanmadim daha..
    - e ama..
    + hadi bakiyim hadi, uefa'ymış.. külahıma anlatın..

- veysel efendi!
    + efendim yavrucum?
    - biliyosun burası yatılı okul..
    + ee?
    - yani biz de erkeğiz ve doğal ihtiyaçlarımız var.
    + ne gibi?
    - ya maça gitmek,sigara almak, poşetli dergi almak gibi. o yüzden artık bize yalan söyletme, aç şu kapıyı veysel efendi. sana her haftasonu yalan bulacaz diye ömrümüzün yarısı gitti.
    +olm sen bana bunu önceden söyleseydin ya. dergi ve sigara ihtiyaçlarınızı ben karşılarım komisyon karşılığı. kaldır masanın altındaki örtüyü seç, beğen, al. lakin böyle kazanç kapısı bulmuşken artık anamı sevseniz bu kapıyı açmam size, bunu da böyle bil.

+ ayy, veysel diyen dilinizi yesinler sizin. size tüm kapılarım açık gençler bunu böyle bilin
    - veysel efendi? hayırdır bi gariplik var sende bugün.
    + ne garipliği ayol? dün gece hormonlu tavuk yedikten sonra kendimi daha bi özgür hissettim. hşşt sen şişman olan. gelsene az içeri. domdom muydu senin adın?
    - vazgeçtik çıkmaktan, biz sınıfa dönelim veysel efendi. mahmut hoca bekler bizi şimdi.
    + hehehe nasıl da yedi puştlar.bundan sonra nah gelirler bi daha yanıma.

-ac kapiyi veysel efendi
    +kapi hakki ne alirsin, ne verirsin?
    -sirtindaki yadigâr olsun.
    +bir sican, iki sican, ucuncu de kapana kacan

-ac kapiyi veysel efendi
    -evet sadece ben diil butun insanlarin acmasi lazim algi kapilarini ancak boylece insanlik bi ust evrim basamagina gecip superior human halini alabilir.
    -iyi aksamlar veysel efendi...

+ ulan bi şeşlik işin vardı, gelmedi namussuz
    - mızmızlanma, bak ne geldi? penç ü se severler güzeli genc ise
    + çok şanslısın çook, al gene gele...
    - of of of şunu da al eline bakiyim okullar tatil
    + ee yeter be, ben kaçar... aç kapıyı veysel efendi, yalnız bunun rövanşı da var mahmut bey

alıntıdır...

Veysel efendi kapiyi acarsa konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kapi süsü....

Kapi süsü....

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Efendim

Efendim

EFENDIM Bir gün bana seslenirsen Ya Rasulallah Çıkamam huzuruna utanırım Bir gün benim için üzülürsen Ya Rasulallah Bu azaba dayanamam yanarım Hali perişan bir kul yanı başına gelirse Ya Rasulallah Peygamberlerin yanında ümmetimdendir deyip utanma Sen sakın boynunu bükme Ben giderim Ya Rasulallah Mahşerde bu ümmetin cehennemlik denirse Sen üzülme!Ben cennete gitmesem de olur...
  3. Efendi

Efendi

Efendi -------------------------------------------------------------------------------- Osmanlı döneminde ağa, bey, paşa gibi devlet memurlarına verilen unvandır. Bu unvan, Bizanslılardan Selçuklu Türkleri'ne geçerek yerleşmiştir. Günümüzde de yeterli eğitim görmemiş, orta sınıf halkı için kullanılır. Bundan başka terbiyeli, saygılı anlamına da gelmektedir. XVIII. yüzyıldan sonra...
  4. kapi calar

kapi calar

Kapı çalar... Sabahın erken saatlerinde. Açarsınız. Sütçünüzdür gelen. Sütçünün litreliğinden kabınıza dökülen beyazlıkta sabahın güzelliğine kavuşursunuz. Gözünüzde pırıl pırıl bir sabah kahvaltısı canlanır. İçinizden "bugün kahvaltıyı bahçede yapalım" diye geçirirsiniz. Kapı çalar... Gelen postacıdır. Kucağında büyükçe bir paket. Uzattığı kağıda imza atarsınız. Daha önceden...
  5. Cam kapilar

Cam kapilar

Harika bir fikir..!..ashap kapilari bir kenara atmanin zamani geldi,yatak odalarindakiler haric tabi.. Cam kapilar salon ile mutfak arasindaki ahsap kapilari icin cok iyi bir alternatif.. Gorunumu de gercekten cok hos..

Sayfayı Paylaş