gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Vİ ile başlayan erkek isimleri

Konu, 'v-Erkek İsimleri' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Vicdani: vicdan ile ilgili Vidad: sevme, sevgi

dostluk

Vİ ile başlayan erkek isimleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. VA  ile başlayan erkek isimleri

VA ile başlayan erkek isimleri

Vabil: iri damlalı yağmur Vacib: gerekli, lüzumlu Vacid: vücuda getiren, yoktan vareden Vafe: kısmet, nasip Vafi: tam, yeter, sözünün eri Vafid: elçi, temsilci, rasul Vafir: fazlasıyla, çok olan Vaha: çöllerin su bulunan kesimlerinde bulunan bitkili yer Vahab: bağışlayan, ihsan eden Türk dil kuralına göre "b/p" olarak kullanılır "abd" takısı alarak kulanılırsa daha...
  2. ZO ile başlayan erkek isimleri

ZO ile başlayan erkek isimleri

Zobu: toraman, delikanlı Zoral: zor al Zorbey: zorlu ve saygın kişi Zorlu: güçlü, tuttuğunu koparan
  3. ZU ile başlayan erkek isimleri

ZU ile başlayan erkek isimleri

Zuhur: görünme, başgösterme Zuhuri: beklenmeksizin, kendiliğinden hasıl olma
  4. ZÜ ile başlayan erkek isimleri

ZÜ ile başlayan erkek isimleri

kuranda geçen erkek isimleri kuranda erkek isimleri isimler kurandaki gecen bebek Zübeyr: yazılı küçük şey Zübeyir: yazılı, küçük şey Zühdi: her türlü zevke karşı koyarak kendini ibadete veren Türk dil kuralına göre "d/t" olarak kullanılır Zühdii: her türlü zevke karşı koyarak kendini ibadete veren Türk dil kuralına göre "d/t" olarak kullanılır Züheyr: çiçeklik küçük...
  5. ğ ile başlayan erkek isimleri

ğ ile başlayan erkek isimleri

ğ ile başlayan erkek isimleri arıyorum ben eşimin adına uygun oldun diye ğ ile başlayan erkek isimlerimden birini seçecem oğluma

Sayfayı Paylaş