gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Vicdan Dizisi Bitiyor mu?

Konu, 'Reytingli Diziler' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

vicdan dizisi, kanal d vicdan dizisi, vicdan dizisi final

Sevgili melekler, Kanal D'nin istenen reytingi yakalayamayan dizisi Vicdan'ın erken final yapacağı bildirildi. Bu durum üzerine dizinin fanatikleri tarafından sosyal medyadan eleştiri yağmuruna tutuldu. Büyüyen tepkiler twitterda yürütülen kampanyalarla dizinin devam etmesi için dile getiriliyor. İşte detaylar..

vicdan.jpeg

Vicdan Dizisi Bitiyor mu? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. küçük sırlar dizisi bitiyor...

küçük sırlar dizisi bitiyor...

küçük sırlar bitiyor kücük sirlar bitiyor küçük sırlar neden mu kucuk sirlar mu Herkesçe sevilen ve gençlerin dizisi olarak yayına başlayan küçük sırlar dizisi sona eriyor.. Küçük Sırlar Dizisi ağustos ayında final bölümünü yayınlayacağı bildirildi.. Star TV’ye transfer olan sevilen gençlik dizisi küçük sırlar ağustos ayında final bölümünü yayınlayacağını duyurdu.. Dizinin Oyuncuları final...
  2. krem dizisi bitiyor diye duydum doğru mu ?

krem dizisi bitiyor diye duydum doğru mu ?

Krem dizisini severek izliyorum am galiba reytingleri iyi değilmiş ve bitecekmiş. Bilen varmı bu haber doğru mu?
  3. Vicdan Dizisi Konusu Hakkında Bilgiler

Vicdan Dizisi Konusu Hakkında Bilgiler

vicdan dizisi, vicdan dizisi konusu, vicdan dizisi senaryosu Sevgili melekler, yeni yayına girecek olan dizilerden biri "Vicdan". Kanal D'de yayına girecek olan dizide Ahu Türkpençe ve Timuçin Esen başrollerde yer alacak. Dizinin genel konu özeti ise şöyle... Yıllar sonra mahallesine geri dönmeye karar Keriman,ailesinin ve mazide kalan büyük aşkı Yunus'un hayatında tüm...
  4. Vicdan Dizisi İlk Tanıtım Fragmanı

Vicdan Dizisi İlk Tanıtım Fragmanı

vicdan dizisi, vicdan dizisi tanıtım fragmanı, vicdan dizisi tanıtım Sevgili melekler, Kanal D'nin yeni bomba dizisi Vidan'ın ilk tanıtım fragmanı yayınlandı. Dizide Ahu Türkpençe 'Keriman' ve Timuçin Esen ise 'Yusuf' karakterine hayat verecek. Kanal D'nin çok güvendiği bu dizinin ilk tanıtım fragmanını bu sayfamızdan sizlerle paylaşıyoruz... [media]
  5. Ben de Özledim Dizisi Bitiyor mu?

Ben de Özledim Dizisi Bitiyor mu?

ben de özledim dizisi, ben de özledim dizisi final, ben de özledim Sevgili melekler, önceleri TRT1'de Leyla İle Mecnun adlı diziyle ekranlara gelen kadro tarafından yayından kaldırıldıktan sonra Star Tv'de ekranlara taşınan Ben de Özledim dizisi de bitiyor. Umduğunu bulamayan dizi 13.bölümüyle ekranlara veda etmeye hazırlanıyor. Eflatun Film dizinin ekranlara veda edeceğini twitter...

Sayfayı Paylaş