gebe
  1. AYTASI

AYTASI Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    32
    Ödül Puanları:
    28

Vicdansız Yüreklerde Hissedilmeyen

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında AYTASI tarafından paylaşıldı.

Vicdansız Yüreklerde Hissedilmeyen

Vicdansız yüreklerde hissedilmeyen
    Ve anlaşılmayan sevdanın öyküsü
    Lal olmuş,donmuş kalmış
    Sakin ama bağrını y ı r t a r c a s ı n a
    Hüzünlü türküsü
    Ah olmuş ağıt olmuş

Bu uçurum kenarındaki gonca güller
    Nefes alışımızın tek nedeni
    Kör talih benim,umut senin
    Dokunmayın bana korlar düştü içime
    Susmak tek çare mevzu derin

Gündüzlerim karanlık
    Gecemin yıldızlar örtüsü
    Bir k u r ş u n a muhtaç bu can
    Geride kalanların öncüsü
    Sen gonca gülü başka ellerin
    Ben toprağına hasret
    Kapında askerin

* alıntı

2. miss angel

miss angel Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    60
    Ödül Puanları:
    0
    saol cnm. çok güzel bi yazı yne.. her zmn devanmı beklyirum:)

3. Krizantem

Krizantem Forum Okuru

çok güzel emeğinee sağlık

Vicdansız Yüreklerde Hissedilmeyen konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yürek

Yürek

Bakınız; Kalp.Kişi yüreği elinde tutuyorsa mevki sahibi olur.Rüyada kalp görmek birçok iyi huylara yorumlanir. Rüyada kalbinde bir korku hissettigini duymak, hak yolunda yürüyüp kimsenin malina, irzina, namusuna göz dikmeyen dürüst ve dindar bir adamla tabir olunur. Kalp vücudun hayat merkezi oldugu kadar, duygu ve his bakimindan en hassas noktasidir, iyilik, açiklik ve sirlarin korundugu ve...
  2. Sinan Özen - Vicdansızlar

Sinan Özen - Vicdansızlar

sinan özen vay vicdansızlar vay sinan özen vicdansızlar Haber aldım kara çalmışlar adıma Ağalar beyler hain pusularda Kahpe eller yalanlarla Gülümü soldurmuşlar Koştum feryadına geldim Bahar dalımı helalimi Acımadan vurmuşlar Koştum feryadına geldim Nasıl kıydılar bir cana Yok mu kanun yok mu bi ceza Adalet bu ne bu dünya Vay vicdansızlar vay Allah�tan korkmazlar Kaderimle oynayanlar...
  3. Mirkelam - Şarkılar Martılar Vicdansız

Mirkelam - Şarkılar Martılar Vicdansız

Burda yanan bir kalp var Burda aşkta haksızlık Eğer varsa eşitlik Bunda suçlusun sende (benim kadar) Duygular seni arar vicdansız Şarkılar, martılar, vicdansız Kalbimden sizi atmam imkansız Beni bu hale atan vicdansız Umut mutlulukta gizli Yar, aşk veya uçurum Yaşlar gözyaşı dolu Siz vicdansızsınız __________________
  4. Yüreğim...

Yüreğim...

Bir ummandan bir ummana savrulur durur Yüreğim! Asi dalgalara vurur genede közdür Yüreğim! Kimseler beni dinlemez bari sen dinle Yüreğim! Rüyalar bile terk etti bari sen gitme Yüreğim! Dağlar ağlar taşlar ağlar,gözlerde yok yaş Yüreğim! Beni bir başıma koyma, birlikte savaş Yüreğim...!
  5. Yüreğimden

Yüreğimden

Sensizlikte, kah geceler üzerime yürüdü, kah ayazlar zorladı kapılarımı.. Ama her zorlukta gözlerine sığındım, her solukta ismini haykırdım.Yalnızlığınla savaştım durdum.Belki de en gururlu savaştı benimkisi. Silahım yoktu; Sadece seni seven yüreğimdi savaşan. Kazanan hep hasretin olsa da ben seni " sensizlikte " bile yaşatandım.. Rüzgarlarla savruldum karanlıklara, düştüm...

Sayfayı Paylaş