gebe
  1. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0

Vıctor hugo-ağlamak içın gözden yaş mı akmalı?

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında $ul€ tarafından paylaşıldı.

AĞLAMAK İÇIN GÖZDEN YAŞ MI AKMALI? Ağlamak için gözden yaş mı akmalı? Dudaklar gülerken, insan ağlayamaz mı?
    Sevmek için güzele mi bakmalı?
    Çirkin bir tende güzel bir ruh, kalbi bağlayamaz mı?
    Hasret; özlenenden uzak mı kalmaktır?
    Özlenen yakındayken hicran duyulamaz mı?
    Hırsızlık; para, malmı çalmaktır?
    Saadet çalmak, hırsızlık olamaz mı?
    Solması için gülü dalından mı koparmalı?
    Pembe bir gonca iken gül dalında solmaz mı?
    Öldürmek için silah, hançer mı olmalı?
    Saçlar bağ, gözler silah, gülüş, kurşun olamaz mı?

2. BİTTERİM

BİTTERİM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    çok güzel canım emeğine sağlık:)

Vıctor hugo-ağlamak içın gözden yaş mı akmalı? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Göz Yaşı İle Ağlamak...

Göz Yaşı İle Ağlamak...

GÖZYAŞI VE AĞLAMAK Ağlamak; Rahmandan kuluna bir armağan, bir rahmet!... Ağlamak; İçteki sıkıntıları dışa atmaktır... sıkıntılardan arınmaktır!... Bazen sevgiliye naz! Bazen sitemdir! Bazen de anlaşılamamaktır... Bazen pişmanlığın ifadesi... Ağlamak; Kaybedilene ağıt! Hüznün doruk noktası... Resulün kaybettiği oğluna hediyesi ... Ya Resulallah! Sen de mi? Dedirten inci taneleri... Bazen...
  2. Doğum için ideal yaşta mısınız?

Doğum için ideal yaşta mısınız?

Anne olmayı planlarken yasınızı da göz önüne almayı unutmayın. Çünkü hamile kalmaninda ideal bir yası var... Doğum için en ideal yasin 20–30 arası olduğu belirtildi. Konuyla ilgili açıklama yapan Uzmanlar, anne adaylarına uyarılarda bulunarak, 35 yas üzerindeki annelerde problemli gebelik riskinin yüksek olduğunu söyledi. Doğurganlığın yasla birlikte azaldığına dikkat çeken Uzmanlar...
  3. gözümden yaşı eksit etmediğin için saol.

gözümden yaşı eksit etmediğin için saol.

sevgili eşim gözümden yaşı eksik etmediğin için saol,bu gece doyasıya ağlattığın içinde mersilerden bir demet sana.bazen sana akıtığım gözyaşının içinde boğul diyesim geliyoya neyse.yaa sabır allahım yaa sabır diyorum.oda bende çok varr.her şeye rağmen senin beni benim seni sevdiğimi çok iyi biliyorum.kurt adam olma buna sinir oluyom....
  4. Ağlamak insanı rahatlatır mı?

Ağlamak insanı rahatlatır mı?

Çok moralim bozuk, canım sıkkın, bağıra çağıra ağlamak istiyorum ama ya daha kötü olursam? Ağlamak acaba insanı rahatlatır mı?
  5. kızım 1 yaşında göz doktoruna mı çocuk doktoruna mı götürmeliyim?

kızım 1 yaşında göz doktoruna mı çocuk doktoruna mı götürmeliyim?

merhaba melekler kızım 1 yaşına girdi göz muaynesi yaptırmak istyorum normal bi göz dr una sıra aldım çoçuk dr unamı almam gerekirdi?

Sayfayı Paylaş