Victoria Beckham'ın İnanılmaz Güzellik Sırrı! Çok Şaşıracaksınız!

TİTAN

*Melekler Mekanı*
Victoria Beckham'ın İnanılmaz Güzellik Sırrı! Çok Şaşıracaksınız!
victoria beckham, victoria beckham güzellik sırrı, victoria beckham bakım

Sevgili melekler, dünya jet sosyetesinin önde gelen isimlerinden Victoria Beckham'ın güzellik sırrı ortaya çıktı. Ünlü futbolcu David Beckham'ın eşi ünlü Güzel Victoria meğer güzelliği uğruna yüzüne bülbül dışkısı sürdürüyormuş! Üstelik bu yöntemi uygulayan tek ünlü de o değil. Tom Cruise da yıllara meydan okuyan gençliğini ve yakışıklılığını bu yönteme borçluymuş. Valla bu haberi okuyunca ağaçlarda bülbül arar oldum :D:D diyorum ve haberin detaylarına geçiyorum...

victoria-tom.jpg

Yılların getirdiği yıpranma izlerini üzerlerinden atmak için zaman zaman olmadık yöntemlere başvuran ünlüler yaşlanmayla mücadele yöntemlerine şimdi de ‘bülbül dışkısı’nı ekledi.Hollywood’un yakışıklı yıldızlarından Tom Cruise da, yılların yüzlerine kondurduğu izleri silmek için seansı 180 sterline, yani yaklaşık 650 TL’ye yüzlerine bülbül dışkısı sürdürüyor.

51 yaşındaki Tom Cruise, haberi veren İngiliz gazetesi Daily Mail’in ‘şimdiye kadarki en kuş beyinli tedavi’ diye nitelendirdiği iki yıllık gençleşme seansları sayesinde epeyce gençleştiğini iddia ediyor.

David Beckham’ın 40 yaşına giren eşi Victoria Beckham da bülbül dışkısıyla gençleşme seanslarına başladığını açıkladı.Botoksa alternatif olarak gösterilen bu yöntemde, Japonya’nın Kyushu adasında yaşayan bülbüllerden toplanan dışkılar pirinç kepeği ve suyla karıştırılıp krem haline getirilerek yüz maskesi şeklinde uygulanıyor.

1 saatlik seans sırasında yüz derisinin bu dışkıyı emmesi bekleniyor.Özel karışımın bülbül dışkısı ve pirinç tanelerinden üretildiği ve yüze sürüldükten sonra bir saat içinde ölü derileri atmaya başladığı ifade ediliyor.

Geri