gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Victoria Beckham'ın İnanılmaz Güzellik Sırrı! Çok Şaşıracaksınız!

Konu, 'Güzellik ve Bakım Önerileri' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

victoria beckham, victoria beckham güzellik sırrı, victoria beckham bakım
    Sevgili melekler, dünya jet sosyetesinin önde gelen isimlerinden Victoria Beckham'ın güzellik sırrı ortaya çıktı. Ünlü futbolcu David Beckham'ın eşi ünlü Güzel Victoria meğer güzelliği uğruna yüzüne bülbül dışkısı sürdürüyormuş! Üstelik bu yöntemi uygulayan tek ünlü de o değil. Tom Cruise da yıllara meydan okuyan gençliğini ve yakışıklılığını bu yönteme borçluymuş. Valla bu haberi okuyunca ağaçlarda bülbül arar oldum :D:D diyorum ve haberin detaylarına geçiyorum...

victoria-tom.jpg

Yılların getirdiği yıpranma izlerini üzerlerinden atmak için zaman zaman olmadık yöntemlere başvuran ünlüler yaşlanmayla mücadele yöntemlerine şimdi de ‘bülbül dışkısı’nı ekledi.Hollywood’un yakışıklı yıldızlarından Tom Cruise da, yılların yüzlerine kondurduğu izleri silmek için seansı 180 sterline, yani yaklaşık 650 TL’ye yüzlerine bülbül dışkısı sürdürüyor.

51 yaşındaki Tom Cruise, haberi veren İngiliz gazetesi Daily Mail’in ‘şimdiye kadarki en kuş beyinli tedavi’ diye nitelendirdiği iki yıllık gençleşme seansları sayesinde epeyce gençleştiğini iddia ediyor.

David Beckham’ın 40 yaşına giren eşi Victoria Beckham da bülbül dışkısıyla gençleşme seanslarına başladığını açıkladı.Botoksa alternatif olarak gösterilen bu yöntemde, Japonya’nın Kyushu adasında yaşayan bülbüllerden toplanan dışkılar pirinç kepeği ve suyla karıştırılıp krem haline getirilerek yüz maskesi şeklinde uygulanıyor.

1 saatlik seans sırasında yüz derisinin bu dışkıyı emmesi bekleniyor.Özel karışımın bülbül dışkısı ve pirinç tanelerinden üretildiği ve yüze sürüldükten sonra bir saat içinde ölü derileri atmaya başladığı ifade ediliyor.

2. karakuzu

karakuzu Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    476
    Ödül Puanları:
    113
    Daha neler :S

TİTAN bunu beğendi.
  3. ÖzGüL

ÖzGüL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    599
    Ödül Puanları:
    193
    bu şeye benzedi derler ya b.k bulsan sürcen yüzüne güzel olim die hahaha

TİTAN bunu beğendi.
  4. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Valla bizim buralarda bülbül de var, napsam bilmemki :haha:

karakuzu bunu beğendi.
Victoria Beckham'ın İnanılmaz Güzellik Sırrı! Çok Şaşıracaksınız! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. mutlaka bakın çok ilginç şaşıracaksınız....

mutlaka bakın çok ilginç şaşıracaksınız....

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Bu Rekorlara Çok Şaşıracaksınız

Bu Rekorlara Çok Şaşıracaksınız

Swami Maujgiri Maharji adlı Hintli 1955 Yılından 1973 Yılının kasım ayına kadar tam 17 yıl boyunca ayakta durdu. Bir süre içerisinde uykusu geldiğinde bir yere dayanması yeterli oluyordu. AYAKKABI PARLATMA REKORU 18 Mart 1989 Günü Londra’Da 4 Genc boyacı sekiz saat içinde Tam 11 bin 651 Çift ayakkabı boyadılar.. ŞİŞE KOLEKSİYONU George E.Terren AdLı amerikalı 1 Mart 1988 tarihine Kadar...
  3. Sabah güzelliğinin sırrı

Sabah güzelliğinin sırrı

Kadınların nefret ettikleri şeylerden biri de sabah uyandıklarında aynada gördükleri surettir.:D Önceki günün yorgunluğu yüzünden okunmaktadır. Cildi gerilmiş, saçları katılaşmış bir kadın nasıl güne iyi başlayabilir ki.. :laugh: İşte size sabah güzelliği için bir kaç ipucu...:) •Yatmadan önce mutlaka retinol veya glikolik asit içeren bir kremi maske şeklinde yüzünüze iyice sürün. Sabah...
  4. Çok değişik bir test(şaşıracaksınız!!!)

Çok değişik bir test(şaşıracaksınız!!!)

değişik testler degisik testler degişik değişik test en Merhaba meleklerim şimdi size sunacağım terst o kadar ilginç ki inanın ben sonuca çok şaşırdım çünkü ciddi ciddi çok gerçeçkçi bir sonuç çıktı.Ben de sizlerle paylaşmayı düşündüm ki bu güzel testi çözüp siz de kişiliğinizle ilgili bir takım gerçeklere ulaşabilesiniz diye :) * * * * * * Bu testi cevaplayarak, hangi ünlü kişiyi...
  5. Birbirinin Kopyası Ünlüler Çok Şaşıracaksınız!

Birbirinin Kopyası Ünlüler Çok Şaşıracaksınız!

Bu sayfa; Birbirinin Kopyası Ünlüler Çok Şaşıracaksınız konusu hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, boşuna dememişler insanoğlu çift yaratılmıştır diye. Gerek yerli ünlülerden gerek yabancı ünlülerden birbirine çok benzeyen isimler bulunuyor. Tabi magazin basını da bunları kaçırmamış ve benzer ünlüleri yanyana karelerde paylaşmış. Siz de gördüğünüzde gözlerinize...

Sayfayı Paylaş