gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Victoria's Secret, rahat pijama ve şort takımları

Konu, 'Popüler Markalar Hakkında' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

şort takımları şık pijama takımları tutku pijama tutku sevgili Sevgili Melek'lerim, bilinen o ki her dem güzel görünmek isteriz, gece gündüz hiç fark etmez günün hatta yaşamın her anında şık ve güzel olmalıyız ve de kesinlikle rahat olmalıyız... Bir çoğumuz da takıntı haline gelen gece kıyafet tutkusu, gecelik, pijama takımları, şort takımları vs vs... gibi kıyafetlerin hem şık hem de rahat olması tercihimizdir.
    Ve ben de bu düşünceyle yola çıktım sizler için bir araştırma yaptım, evet evet tamamen sizler için :D:D Victoria's Secret'in pijama ve şort takımlarını keşfettim ve sizlerin beğenisine sunmaktan, kıvanç, onur duyulabilecek ne varsa onu duyarım :D:D

Eee hadi fazla konuşturdunuz, naz etmeyin de bakın :D:D

2. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38
    Cevap: Victoria's Secret, rahat pijama ve şort takımları
    waaaaw cok sIklar. hem gzl hemde rahat görünüyorlar. özelliklede bu cok hosuma gitti [​IMG]

paylasim icin tskler :)

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 3 Mart 2014
  3. emine aydogdu

emine aydogdu Forum Okuru

mrb fiyatlari nasil gorecegim

Victoria's Secret, rahat pijama ve şort takımları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Victoria's Secret Pijama ve Terlik Modelleri

Victoria's Secret Pijama ve Terlik Modelleri

doğum pijamaları terlik markaları victoria secret pijamaları victoria secret pijama modelleri doğum terlikleri
  2. Victoria's Secret Pijama ve Terlik Modelleriyle Sizlerle

Victoria's Secret Pijama ve Terlik Modelleriyle Sizlerle

Bu pijamalara bu yaz kimse dur diyemeyecek. Meleklerim bu pijamalarla hem çok şık görünecek hem de çok rahat olacaksınız. Ben çok beğendim bir de siz bakın..
  3. victoria's secret pijama

victoria's secret pijama

pijama takımları victoria secret pijama Sıcacık yatağınızda şıklığı yakalamanız için çok güzel pijamalar victoria nın melekleri eşliğinde mekanımızın meleklerine :)
  4. Victoria's Secret 2011 pijama modelleri

Victoria's Secret 2011 pijama modelleri

victoria secret pijama modelleri 2011 pijama modelleri victoria secret 2011 melekleri 2011 kışına özel Victoria's Secret'tan yepyeni pijama modelleri. Hem gözümüze hem zevkimize hitap eden bu pijamalar çok rahat.Ben çok beğenerek bunları sizin için seçtim ve bakalım sizlerde beğenecekmisiniz.:) Özelikle buna bayıldım:hıms:
  5. victoria's secretten özel pijama modelleri.....

victoria's secretten özel pijama modelleri.....

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...

Sayfayı Paylaş