gebe
  1. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0

Victorias Secret Skinny Jean Modelleri

Konu, 'Popüler Markalar Hakkında' kısmında $ul€ tarafından paylaşıldı.

skinny jean kombinleri
    Son yılların en popüler pantolanları arasında olan skinny modelli Victorias Secret tarafında da yeni koleksiyonuna alındı. 2011 Victorias Secret jena modelleri oldukça şık.... Victorias Secret skinney jean modelleri sadece Meleklermekanin da...

Young bride bunu beğendi.
  2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Bunun aynısı hatta aynı rengi benimde var ama Victorias Secret değil :D:D Mavi jeens'in ama oldukça rahat oluyor çok esnek olduğu için :D:D

3. Young bride

Young bride Banned

Beğenilen Mesajlar:
    581
    Ödül Puanları:
    0
    Bunlarsız olmaz diyorum çok seviyorum ve çok rahatlar emeğine sağlık canım..

Victorias Secret Skinny Jean Modelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. victorias secret pijamaları

victorias secret pijamaları

pijamalı güzeller Bu yaz victorias secret pijamalarıyla çok rahat uyuyacaksınız
  2. Victorias Secret 2010 Yazı İçin Şort Modelleri

Victorias Secret 2010 Yazı İçin Şort Modelleri

şort modelleri 2010 şort modelleri victoria secret 2010 victoria secret Ünlü marka Victorias Secret 2010 yaz sezonu için ürettiği şort modellerini beğenimize sunuyor...Birbirinden şık ve rahat şortlar bacaklarına güvenen bayanların ilgisini çekeceğe benziyor... 2010 yaz sezonunda Victorias Secret şortlarla plajlar çok renkli olacak :tik:
  3. Victorias Secret Mini Elbise Modelleri 2011

Victorias Secret Mini Elbise Modelleri 2011

mini elbise modelleri mini etek modelleri elbise 2011 2011 etek Victorias Secret 2011 yılı için hazika mini elbiseler tasarlamış... Hepsi birbirinden şık hepsi çok güzel... Renkleri cıvıl cıvıl hepsi de bu yılın moda renkleri... Ben elbiseleri çok beğendim umarım sizde beğenirsiniz...
  4. Victorias Secret Gömlek Modelleri 2012

Victorias Secret Gömlek Modelleri 2012

Victorias Secret Gömlekleri Victorias Secret Gömlek Modası Merhaba Sevgili Melek'ler ve modayı yakından takip eden sevgili misafirler... sizler için bu sayfamızda yılın gömlek modasını aralıyor ve Victorias Secret gömlek modellerini görücüye çıkartıyoruz :)
  5. İşte Trend Olan Skinny Jean Modelleri....(Dar Paçalı Pantolon Modelleri)...

İşte Trend Olan Skinny Jean Modelleri....(Dar Paçalı Pantolon Modelleri)...

Skinny Jean Modelleri Dar Paçalı Pantolon Modelleri Skinny yani dar paçalı, vücudu tamamen saran pantolon modelleri; günün her anında garantili şıklık sunuyor… İsterseniz topuklu ayakkabılarla, isterseniz babet ve sandaletlerle tamamlayabiliyorsunuz.Günlük stilinize zenginlik katmak, Skinny pantolonlarınızla şık kombinler yaratmak istiyorsanız; ünlü kadınların seçimlerinden ilham...

Sayfayı Paylaş