gebe
  1. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0

Video Games Live

Konu, 'Yabancı Albüm Tanıtımları' kısmında Bilge Gökçen tarafından paylaşıldı.

Albümün detayı En çok bilinen ve en popüler video oyunlarının müziklerini yeni düzenlemeleri ile dinleyebileceğiniz değişik bir çalışma. Tommy Tallarico ve Jack Wall yönetmenliğinde kayıt edilen albümde Halo, Warcraft, Kingdom Hearts, Tetris, Castlevania and Tron gibi oyunların müzikleri yer alıyor.

Tracklist:
    1. Kingdom Hearts
    2. Warcraft Suite
    3. Myst Medley
    4. Medal Of Honor
    5. Civilization IV
    6. Tetris Piano
    7. Good Of War
    8. Advent Rising
    9. Tron Mantage
    10. Halo Suite
    11. Castlevania

“If Beethoven were alive today, he would be a video-game composer.... “
    “ Eğer Beethoven bugün yaşıyor olsaydı, muhtemelen bir video oyunu bestecesi olurdu...”

(Video Games Live co-creator Tommy Tallarico)

Video Games Live konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Funny Games iddialı geliyor!

Funny Games iddialı geliyor!

Funny Games iddialı geliyor! Başrollerini Naomi Watts, Tim Roth ve Michael Pitt'in üstlendiği Funny Games'in ilk fragmanı internete düştü. Michael Pitt'in tanımadığı evli bir çiftin evine giren ve ev halkına fiziksel ve zihinsel işkence uygulayan bir psikopatı canlandırdığı film 2008'in bahar aylarında ülkemizde de gösterime girecek. Funny Games'in fragmanı msn'in web...
  2. video

video

admin arkadaslar kirac fan topigine video eklemek istiyorum, video eklemek yasakmi ,cevap yazarsaniz sevinirim
  3. Video İzleyemiyorum

Video İzleyemiyorum

video izleyemiyorum flash player facebook ta video izleyemiyorum mozillada facebookta flash player yüklü ama Tüm video sitelerine gidiyorum ama bir türlü videoları izleyemiyorum diyen arkadaşlarımıza yardım amaçlı bu konuyu açma ihtiyacı hissettim arkadaşlarım. Yani hiçbir video sitesinde video izleyemiyorsanız arkadaşlarım ; Birinci Denenecek işlem, Flash player de sorun vardır. Flash...
  4. Liv Tyler'ın güzellik sırları

Liv Tyler'ın güzellik sırları

liv tyler güzellik sırları liv tyler makyajı ayakları saç rengi Ünlü güzel Liv Tyler güzelliğini neye borçu kızlar hep birlikte bakalım :ehi: Sabah uyandığınızda ilk ne yaparsınız? Oğlum Milo ile uyanırım, onu öperim ve birlikte kahvaltı ederiz. Bir profesyonelden aldığınız en iyi güzellik tavsiyesi nedir? 14 yaşımdan beri çevremde hep saç ve makyaj profesyonelleri var ama...
  5. Kübra Konca Pixel Games serisi

Kübra Konca Pixel Games serisi

Kübra Konca Pixel Games ismini verdiği koleksiyonu ile gerçekten farklı tasarım modellerini ortaya çıkartmış meleklerim... Atari oyunlarının piksellerinden esinlenerek oluşturduğu bu tasarım modelleri ile can alıcı modelleri üreten Kübra Konca, farklı stillerden hoşlananlara muazzam ürünler sunuyor.

Sayfayı Paylaş