gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Videolu İğne Oyası Yapılışıı

Konu, 'Örgü, Dikiş & Nakış' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

iğne oyası, videolu tarifi, anlatımı, nasıl yapılır, açıklaması, ile ilgili bilgiler burada melekler

İğne oyası sevenler ve yapılışını merak eden meleklerimiz için ,bir iğne oyası örneğinin nasıl yapıldığının anlatıldığı videoları paylaşıyoruz melekler :tik:

Videolu İğne Oyası Yapılışıı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İğne oyası yemeni örnekleri

İğne oyası yemeni örnekleri

iğne oyası yemeni örnekleri yemeni iğne oyası oyaları bursa modelleri bursa örnekleri İğne oyası seven hanımlar sizler için yeni iğne oyası örnekleri ben çok beğendim:)
  2. Fiyonklu İğne Oyası Modelleri

Fiyonklu İğne Oyası Modelleri

iğne oyası örnekleri iğne oyaları fiyonklu oyası örnekleri fiyonk yapılışı fiyonklu iğne oyası, modelleri, örnekleri, resimleri, çeşitleri, ile ilgili bilgiler burada melekler Sevgili melekler, İğne oyaları hiç modası geçmeyen el sanatlarımızdandır.Her genç kızın çeyizinde mutlaka vardır.Sizlere fikir olması açısından birkaç model ekliyoruz..
  3. 2012 İğne Oyası Örnekleri

2012 İğne Oyası Örnekleri

Kızlar yeni oyam için örnek arıyorum acaba 2012 İğne Oyası Örnekleri sunabilirmisiniz bana
  4. İğne Oyası Nasıl Yapılır

İğne Oyası Nasıl Yapılır

İğne Oyası Nasıl Yapılır bilen var mı? Ben iğne oyasını kendim yapmak istiyorum çünkü bizim buralarda çok para belki bende kendi çeyizimi tamamladıktan sonra parayla yapar parada kazanırım ve bu yüzden İğne Oyası Nasıl Yapılır bilenleri bekliyorum.
  5. İğne Oyası Broş Yapımı

İğne Oyası Broş Yapımı

İğne Oyası Broş Yapımı hakkında bilgi verir misiniz bende İğne Oyası Broş Yapacam ama tekniğini bilmiyorum şimdiden tşkler.

Sayfayı Paylaş