gebe
  1. KızılÖtesi

KızılÖtesi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38

Vietnam'da 151 kayıp

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında KızılÖtesi tarafından paylaşıldı.

Vietnam'ı hafta sonu vuran Kammuri tropikal fırtınasının getirdiği aşırı yağışlar, seller ve toprak kaymalarında 101 kişi öldü, 50 kişi kayboldu. Fırtınanın etkili olduğu Lao Cai vilayeti yetkilisi Thao A Tua, bölgesinde 37 kişinin öldüğünü belirterek, fırtına nedeniyle ulaşımın kesildiği yerlere kurtarma görevlilerinin girmesiyle ölü sayısının artmasından endişe edildiğini belirtti.
    Tropikal fırtına Kammuri'nin, Ha Giang'da 9 ve Quang Ninh'de 8 kişi dahil en az 7 bölgede insanların ölümüne neden olduğu kaydedildi.

Yetkililer, fırtınanın ülkeyi son 20 yılda vuran en büyük doğal felaket olduğunu bildiriyor.

haber7

Vietnam'da 151 kayıp konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Müteahhitlere Vietnam'dan davet var

Müteahhitlere Vietnam'dan davet var

Ege Bölgesi Sanayi Odası (EBSO) Yönetim Kurulu Başkan Vekili Nedim Kalpaklıoğlu, Vietnam'da Türk inşaat firmaları için büyük proje fırsatlarının bulunduğunu belirtti. Vietnam Sanayi ve Ticaret Bakanlığı Yerel Sanayi Birimi Genel Direktörü Hoang Quoc Vuong başkanlığındaki 18 kişilik Vietnam iş heyeti, EBSO'da Türk sanayicilerle ikili görüşmelerde bulundu. Vietnam Heyeti Lideri Vuong, Vietnam'da...
  2. Hasretim kayıp.. Cümlelerim kayıp

Hasretim kayıp.. Cümlelerim kayıp

. yazamıyorum artık…cümlelerimin devamı gelmiyor ve sen gelmiyorsun ! ! cümleler kayıp ! … konuşamıyorum artık.. dilim lal olmuş.. sus pus duygularım… ! kalemim kırık kalbim kayıp ! … söyleyemiyorum şarkıları bağıra bağıra..! Sesim çıkmıyor.. sen giderken çok çıktı.. –dön- dedim ve sen duymadın ! ! dönüşler yasak ! …uyuyamıyorum artık.. yatağım sensiz buz gibi bu...
  3. kayıp ARANIYOR!!!!

kayıp ARANIYOR!!!!

azra zeynep Yukarıda resmi görünen 4 yaşındaki kızım Azra Zeynep 03.04.2009 Cuma gününden itibaren kayıptır..!!(ailesi) Yerini bilenlerin, görenlerin insaniyet namına polis’e bildirmeleri veya aşağıdaki numaraları aramaları önemle rica olunur..!!Anne istanbul Çengelköy’de. Özellikle karşıda oturanlardan bu konuya hassasiyetlerini rica ediyorum... 0 533 626 57 52 0 216 308 60 76...
  4. Vietnam'da sel can aldı!

Vietnam'da sel can aldı!

Kaybolan kişiler de var... Vietnam'ın kuzeyindeki bölgelerde şiddetli yağışların neden olduğu seller ve toprak kaymaları sonucu en az 8 kişi hayatını kaybetti, 3 kişi kayboldu. Yetkililer, şiddetli yağışlar sonucu ortaya çıkan seller ve toprak kaymaları sonucu evlerin yıkıldığını, kara yollarında hasar meydana geldiğini belirtti. Bac Kan kentinde önceki günkü şiddetli yağışlar sonucu...
  5. Hz. Muhammed'in 151 tane hadisi şerifleri

Hz. Muhammed'in 151 tane hadisi şerifleri

Peygamberimizin hadisi şerifleri, Hazreti Muhammed'in hadisi şerifleri ve duaları bu konuda Yedi cihan Peygamberi Hz. Muhammed S.A.V efendimizin hayatı boyunca İslam dini ile alakalı vermiş olduğu en güzel hadisi şerifleri sizlerle paylaşmak istiyorum. Bu hadisi şeriflere bakarak hayatlarınızı yeniden gözden geçiriniz, zira ölüm var melekler 1 Akılca en mükemmeliniz, Allah'tan en çok...

Sayfayı Paylaş