gebe
  1. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83

Vietnam'da sel can aldı!

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında tuqqce tarafından paylaşıldı.

Kaybolan kişiler de var... Vietnam'ın kuzeyindeki bölgelerde şiddetli yağışların neden olduğu seller ve toprak kaymaları sonucu en az 8 kişi hayatını kaybetti, 3 kişi kayboldu. Yetkililer, şiddetli yağışlar sonucu ortaya çıkan seller ve toprak kaymaları sonucu evlerin yıkıldığını, kara yollarında hasar meydana geldiğini belirtti. Bac Kan kentinde önceki günkü şiddetli yağışlar sonucu meydana gelen toprak kaymalarında 6 kişinin öldüğünü, yolların ulaşıma kapandığını, iletişim ve elektrik hatlarının çöktüğünü kaydeden yetkiler, seller nedeniyle de Cao Bang ve Ha Giang kentlerinde 2 kişinin öldüğünü, ayrıca ikisi çocuk 3 kişinin kaybolduğunu bildirdi. Yetkililer, 300 kişiyi evini terk etmek zorunda bırakan toprak kaymalarının, Bac Kan, Cao Bang ile Ha Giang kentlerindeki pirinç, mısır ve Vietnam'a has bir bitki olan manyok tarlalarına zarar verdiğini belirtti. AA

Vietnam'da sel can aldı! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Namazda Al Canımı

Namazda Al Canımı

Azrail (A.S.) insan suretinde dolasirken bir mümine tesadüf eder,ona selam verir,selamini alir.Azrail ona der.Adam
  2. Yavuz Bingöl - Çarşambayı Sel Aldı

Yavuz Bingöl - Çarşambayı Sel Aldı

Çarşambayı sel aldı Bir yar sevdim el aldı aman Keşke sevmez olaydım Elim koynumda kaldı aman Oy neyimiş neyimiş aman Kaderim böyleymiş Çarşamba yollarında Kelepçe kollarında aman Allah canımı alsın O yarin kollarında aman Oy neyimiş neymiş aman Kaderim böyleyimiş
  3. Orhan Hakalmaz - Çarşambayı Sel Aldı

Orhan Hakalmaz - Çarşambayı Sel Aldı

Çarşambayı sel aldı bir yar sevdim el aldı aman aman Bir yar sevdim el aldı Keşke sevmez olaydım elin koynun da kaldı aman aman Elin koynun da kaldı Oy neyimiş neyimiş aman aman Kaderim böyleimiş Gizli sevda çekmesi aman aman ateşten gömlekimiş Çarşamba yollarında kelepçe kollarımda aman aman kelepçe Kollarımda Allah canımı alsın o yarin kollarında aman aman o yarin Kollarında Oy neyimiş...
  4. çarşamba'yı sel aldı-nota

çarşamba'yı sel aldı-nota

çarşambayı sel aldı notaları çarşambayı sel aldı nota carsambayi aldi notalari carsambayi aldi nota flüt notaları Alıntı...
  5. Çarşambayı Sel Aldı - Hikayesi

Çarşambayı Sel Aldı - Hikayesi

türkü hikaye haritası türkülerin hikaye haritası çarşambayı sel aldı türküsünün çarşambayı sel aldı hikayesinin hikayesi Ahmet, Abdal Deresi'nin kıyısındaki yoksul köylülerden birinin oğluydu. Kara sevdası karşılık bulmuş, Melek ona kalbini açmıştı. Nişanlandılar ve Ahmet askere gitti. Ağa oğlu Mehmet Ali, Melek'e göz koydu. Melek, Mehmet Ali'yi reddedince, ağa oğlu ve adamları tarafından dağa...

Sayfayı Paylaş