gebe
  1. suskun_gız

suskun_gız Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    0

villanın kapısında bırakılan notlar

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında suskun_gız tarafından paylaşıldı.

Bugün bir iş toplantım var gecikeceğim. Babanız
    Konken partisindeyim, geç geleceğim. Anneniz

Arkadaşımda kalacağım. Kızınız

Sinemaya gideceğim, geç gelebilirim, hatta gelmeyebilirim. Oğlunuz

İşimi kolaylaştırdığınız için teşekkür ederim , Hırsız

2. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113
    Ce: villanın kapısında bırakılan notlar
    niye villada oturuyolar ki ya da oturamıyolar:hhh:

3. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: villanın kapısında bırakılan notlar

çok hoş valla ohhh iyi yapmış hırsız peki madem villada oturuyorlar hizmetçileri yokmuymuş yoksa oda fırsat bilip sevgilisiylemi buluşmuş :) emeğine sağlık hoştu

villanın kapısında bırakılan notlar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Villa

Villa

Hayli zamandir düsündügünüz uzak bir yolculuga çikacaginiza isarettir. Bir baska rivayete görede: Rüyada kösk görmek, yalan, kibir, isyan, mal ve makarna isarettir.
  2. Büyük bir villanın kapısında yazan not

Büyük bir villanın kapısında yazan not

Büyük bir villanın kapısında şu notlar yazıyordu: Bugün bir iş toplantım var gecikeceğim. ßaßanız. Konken partisindeyim, geç geleceğim. Anneniz. Arkadaşımda kalacağım. Kızınız. Sinemaya gideceğim, geç gelebilirim, hatta gelmeyebilirim. Oğlunuz. İşimi kolaylaştırdığınız için teşekkür ederim. HIRSIZ.. birazcık kısa ama komik oldugunu düsündüm umarım begenirsiniz
  3. Ev kapılarına bırakılan esrarengiz CD'ler

Ev kapılarına bırakılan esrarengiz CD'ler

İzmir'de provokasyon CD'leri, kimliği belirsiz kişi veya kişiler tarafından evlerin kapılarına bırakılıyor. Nerede ve nasıl hazırlandığı belli olmayan, üzerinde "Lâ Production" yazılı, içinde Atatürk'e "tağut" benzetmesi yapılan, TBMM ve Anayasa Mahkemesi gibi kurumların acımasızca eleştirildiği CD'lerde, yaklaşan seçimlere işaret edilerek vatandaşların sandığa gitmemesi...
  4. notlarım

notlarım

itiraf ediyorum notlarımı düşürdüm onları hemen toplamam lazım of offfffff aglamak istiyorum yaa:hasta:
  5. Balayı Villaları

Balayı Villaları

havuzu görünmeyen villa Özellikle son yıllarda yeni evlenen çiftler balaylarını kalabalık tatil köylerindense, özel havuzlu villalarda geçirmeyi tercih etmektedirler. Balayı çiftleri için muhteşem villalar mevcuttur. Bu tarz villalar genellikle özel havuzu dışarıdan gözükmeyen villalardır ve balayı çiftlerinin rahatça tatillerini yapmalarına olanak sağlar. Villa tatili özgür tatil...

Sayfayı Paylaş