gebe
  1. kaprisli

kaprisli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

Viraneyim İlahisi

Konu, 'İlahiler' kısmında kaprisli tarafından paylaşıldı.

viraneyim ilahisi divanemiyem ilahisi aklım yitirmiş divanemiyem Ömrüm bitirmiş viranemiyem Yaşlı gözlerim tutmaz dizlerim Aklım yitirmiş divanemiyem. Yolun gözlerim mestanemiyem.
    Allahu Allah Allahu Allah !!! Allahu Allah Allahu Allah !!!
    Kanat vururum döner dururum Aşkî can feda olsa ne fayda
    Yanar dururum pervanemiyem Aşk oku yayda kemanemiyem

Viraneyim İlahisi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Virane

Virane

Yıkık dökük, metruk bir harabe vaaz ve nasihate, yıllara ve sayılı günlere, yurdundan ayrılmış kimselerle bir araya gelmeye; Tehlikeli ve harap bir yerde, yoksul olduğunu görmek vefat etmeye, Harabelerin onarılması ve restorasyonu iyilikle emredip kotulüükten sakındırmaya delalet eder.Rüyada virane görmek, gurbetten haber alacaginiza, uzaktaki bir yakininiza kavusacaginiza ve nasihate...
  2. Doğuş - Virane

Doğuş - Virane

doğuş divane Beraberken mutluyduk Bir sabah uyandigimda yoktun yanimda Söz vermistin yemin etmistin Ölene kadar yanindayim demistin Hasretin zindan Sehirleri dolastim bulamadim Askim nerdesin Virane oldum divane oldum Seni bulamadim Derdimden sallanirim Eller beni sarhos zanneder Nerdesin nerdesin Benligimi terkettim nerdesin Kendimden vazgeçtim Beraberken mutluyduk Bir sabah uyandigimda...
  3. Sagopa Kajmer - Virane Dervişler

Sagopa Kajmer - Virane Dervişler

dervişler mekanı verse 1(savaş) Çarprazında kaldım hayatın boğulma korkusuyla ömrü derde vurdu bahtım seksen oldu ruh eşi ve gölgelerde tüm canım canımla oynar her bi akranımsa anlamaz ki bulamadım bi anlatın yağdı yağmur üstüme ve ıslanır sorunlu tüm hayallerimse bekleyin belli ki denizde yelken açtı sözlerim şuan ılık bi rüzgar tatminimde olsa sakinim ben bu tümeni çokca bekledim...
  4. Vira

Vira

Vidayı, cıvatayı, ırgat veya vinci çevirmek sarma yönünde verilen komut.
  5. Virane Ettin Bıraktın Aşk

Virane Ettin Bıraktın Aşk

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...

Sayfayı Paylaş