gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Virüs-Antivirüs Karşılaşması

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Virüs: abi ne kadar kazanıyorsun bu işten? Antivirüs: Valla ekmek parası zor çıkıyor Virüs: abi sigortan var mı ?
    Antivirüs: yok be ne sigortası abicim ya
    Virüs: abi sen ne uğraşıyorsun burada, burada kazandığının iki katını vereyim, bizle takıl...
    Antivirüs: tamam anasını satayım
    Virüs: saldırın ulan bu tamamdır

Anti-virüs : Şşşşt nereye genç?
    Virüs : Abi birisine bakıp çıkıcam hemen...
    Anti-virüs : Olmaz giremezsin yassah!!!

Anti-virüs : Aaaaa Aaaaa sağa çek bakayım!
    Virüs : Buyrun abi ne vardı?
    Anti-virüs : Tamam ama çok zarar vermeyin ha!

Data : Amca amca senin dosya boyutun niye bu kadar büyük
    Virüs : seni daha iyi saklayabilmek icin...
    Data : Peki amca senin simgen neden diğerlerinden çok farklı
    Virüs: Sen gel bakayım bi şöyle. Ne tatlı şeymişsin sen öyle

Virüs : Amman Trojen kavur excelleri, Amman trojen kavur bellekleri.....
    Anti-Virüs : Şııııt len dürzü ne ediyon burda ?
    Virüs : Oooo abim gelmiş hoş gelmişşşşş. Nörüyon laaaa
    Anti-Virüs : Şimdi ben senin yedi ceddinden başlamam mı beeaaaa
    Virüs: Naş Yavrum Naşşşş biraz geç kaldın. Çoktan yayıldık sisteme!
    Anti-Virüs : He He He Heyyttt beaaaa, abime sistemler feda olsun beaaa. Yürüüü beaaa

Anti-virüs : Bölgeye zarar veriyorsun. Tutuklusun
    Virüs : Abi be, sen al şimdi şu 20 YTL yi beni görme bak yanımda manita var..
    alıntıdır

Virüs-Antivirüs Karşılaşması konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Virüs-Antivirüs Dialogları

Virüs-Antivirüs Dialogları

Anti-virüs : Şşşşt nereye genç? Virüs : Abi birisine bakıp çıkıcam hemen… Anti-virüs : Olmaz giremezsin yassah!!! —————————————- Anti-virüs : Aaaaa Aaaaa sağa çek bakayım! Virüs : Buyrun abi ne vardı? Anti-virüs : Bölgeye zarar veriyorsun. Tutuklusun Virüs : Abi be, sen al şimdi şu 20 YTL yi beni görme bak yanımda manita var Anti-virüs : Tamam ama çok zarar vermeyin ha!...
  2. Virüs.

Virüs.

VIRÜSLER Çok küçük mikroorganizmalardir. Uzun süre bilim adamlarinin dikkatini çekmemistir. Meydana getirdigi hastaliklar hep bakterilerden bilinmistir. Elektron mikroskobunun bulunmasiyla ancak virüslerin farkina varilmistir. Ilk olarak tütün bitkisinin yapraklarinda hastalik meydana getiren virüs bulunmustur. Daha önce tütnlerde bu hastaligin bakteriler tarafindan meydana getirildigi...
  3. VİrÜsler

VİrÜsler

VİRÜSLER Çok küçük mikroorganizmalardır. Uzun süre bilim adamlarının dikkatini çekmemiştir. Meydana getirdiği hastalıklar hep bakterilerden bilinmiştir. Elektron mikroskobunun bulunmasıyla ancak virüslerin farkına varılmıştır. İlk olarak tütün bitkisinin yapraklarında hastalık meydana getiren virüs bulunmuştur. Daha önce tütnlerde bu hastalığın bakteriler tarafından meydana getirildiği...
  4. Virüsler:

Virüsler:

Virüsler: a)Hücre zarı,sitoplazma,organeller bulunmaz. b)Enzimleri (aaaabolizmaları )yoktur. c)Protein kılıf ve yönetici molekül(DNA veya RNA) den oluşur. d)Obligat endo-parazittir. e)Konukçu Hücre dışında cansızdır.Ancak,ph,ısı ve kimyasal koşullar uygun oldukça canlılıkları devam eder. f)Canlılara üremeleri,mutasyona uğramaları ve yönetici mol.taşımalarıyla benzer....
  5. Avast Antivirüsü Kaldırmak İstiyorum

Avast Antivirüsü Kaldırmak İstiyorum

avast antivirüsü kaldırmak istiyorum bilgisayarımdan ne yapmam lazım ?

Sayfayı Paylaş