gebe
  1. suskun_gız

suskun_gız Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    0

virus temızleme

Konu, 'Çöplük' kısmında suskun_gız tarafından paylaşıldı.

virus temızleme konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bluetooth'u Açik Olan Virusten Kurtulamaz

Bluetooth'u Açik Olan Virusten Kurtulamaz

Bilgisayarların korkulu rüyası virüsler, cep telefonlarının da başının belası olmaya başladı. Özellikle bir işletim sistemi kullandığı için bilgisayar gibi çalışan cep telefonları risk altında. Antivirüs şirketleri bunlara yönelik yazılan virüs oranında son zamanlarda hatırı sayılır oranda artış gördüklerini söylüyor. Cebi tehdit eden virüslerin büyük bir çoğunluğu da cihazların kablosuz...
  2. Lösemiye Virus Yol Acar...

Lösemiye Virus Yol Acar...

Göğüs kanserinden sonra çocuklarda görülen löseminin de virüs yoluyla bulaştığı saptandı. Oxford Üniversitesi'nde kanser üzerine çalışmaları ile tanınan Profesör Leo Kinlen'in araştırmasına göre, kan kanseri ya da diğer adıyla lösemi, enfeksiyon sonucu meydana geliyor. Kinlen enfeksiyona bir virüsün yol açtığını saptadı. Ancak bu virüsün özellikleri ve hangi şartlarda ortaya çıktığı...
  3. Fidye Isteyen Bilgisayar Virusu! (Dikkatli olun)‏

Fidye Isteyen Bilgisayar Virusu! (Dikkatli olun)‏

Kaspersky Lab tarafindan kesfedilen yeni virus bulastigi sistemin sabit diskindeki hemen hemen tum dosyalari tek tek sifreliyor, daha sonra da bir fidye notu gonderip kullanicidan para istiyor. Kaspersky Lab su anda virusun 1,024-bit RSA sifreleme kodunu kirmak icin ugrasiyor. Bu yeni tur zararliya "ransomware" (fidyeci yazilim) kategorisine sokan Kaspersky Lab virusun Gpcode...
  4. HPV virusu ile bilgisi olan varmi

HPV virusu ile bilgisi olan varmi

slm herkese benim bir sorum olacakti benim hep kasik ve bel agrilarim var doktorum hpv oldugumu soyledi ama tehlikesiz olani ama agri olmasi normal degil psikolojik olabilir diyor ogrenmek istedigim bu mikroba yakalanan varmi varsa tedaviyle geciyormu cvp verirsenz cok sevinirimù

Sayfayı Paylaş