gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Virüsler en çok ünlü mankenlerden yayılıyor!

Konu, 'Bunları Biliyor musunuz ?' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Bilgisayar virüsü üretenlerin, ürettikleri bu virüsleri yayabilmek ve hedefledikleri kitlenin virüslü programı indirmesini sağlamak için kitle e-posta mesajlarında en fazla Britney Spears'ın ismini kullandıkları bildirildi.
    ABD'deki Panda Software isimli bir yazılım şirketi tarafından
    yapılan sıralamaya göre, bilgisayar virüsü yaratanlar ürettikleri
    virüsü yaymak için daha çok Britney Spears, Jennifer Lopez ve Paris
    Hilton gibi çekici kadın şöhretlerin ya da Bill Gates gibi dünya
    çapında tanınan kişilerin isimlerini kullanıyorlar.

İnternet kullanıcılarının virüs bağlantıları üzerine tıklamalarını
    sağlamak için virus üreticileri tarafından kullanılan bir başka
    yöntemin ise Usame Bin Ladin gibi sansasyonel isimlerin kullanılması
    olduğu kaydediliyor.

Bu amaçla sansasyonel ya da yalan haberler de üretildiğine dikkat
    çekilirken, bunun son örneğinin Michael Jackson hakkında çıkarılan bir
    yalan haber olduğuna işaret ediliyor. Yargılandığı mahkemede görev
    yapan jüri üyelerinin Pazartesi günü kararını açıklamadan hemen önce
    Michael Jackson'ın intihar ettiğine dair üretilen bir yalan haber
    sayesinde dört değişik tipteki bilgisayar virüsünün dağıtımının
    yapıldığı bildirildi.

Virüslerin yayılmasını sağlamak üzere isimleri en fazla kullanılan
    ilk on ünlü arasında sırasıyla şunlar bulunuyor: Britney Spears, Bill
    Gates, Jennifer Lopez, Shakira, Usame Bin Ladin, Michael Jackson, Bill
    Clinton, Anna Kournikova, Paris Hilton ve Pamela Anderson

Virüsler en çok ünlü mankenlerden yayılıyor! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Dünyanin en güzel Mankenlerine bakin:)

Dünyanin en güzel Mankenlerine bakin:)

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. ünlüler ve hayatta en çok utandıkları anlar...

ünlüler ve hayatta en çok utandıkları anlar...

çıpla pozlar ünlüler ARZU YANARDAĞ - Derste altıma kaçırdım Okul hayatıma hem normalden erken yaşta hem de ikinci sınıftan başladım. Anlayacağınız yaşım küçüktü. Orta birinci sınıfa gittiğim seneydi. Bir gün derste çok sıkıltım. Hiç unutmam, dersimiz muhasebeydi. Öğretmenden tuvalete gitmek için izin istedim. Fakat bana 'Dersin bitmesini bekle. şimdi gidemezsin' dedi. Neredeyse altıma...
  3. ünlü markaların kıyafetlerini seçip mankenlere giydirmeye nedersiniz?.

ünlü markaların kıyafetlerini seçip mankenlere giydirmeye nedersiniz?.

Sevğili melekler size mütiş bir süprizim var .İstediğiniz ünlü markaların kıyafetlerini seçip mankenlere giydirmek istermisiniz ? Evet kendi tasarımınızı veya imajınızı tasarlayın ..Nasıl mı ? İlk önce www.looklet.com buraya tıklıyorsunuz , üst tarafta büyük harflerle creata new look yazıyor orya tıkladıktan sonra mankenizi ve seçeceğiniz kıyafetleriniz ortaya çıkıyor .CLEAR butonuna...
  4. Ünlü Mankenlerden Güzellik Önerileri

Ünlü Mankenlerden Güzellik Önerileri

mankenlerin güzellik sırları güzellik ipuçları Hepinizin hayran olduğu, onun gibi olmak için can attığı güzeller olabilir melekler. Bu isimlerin başında da ünlü mankenler gelir. Bu mankenleri podyumda son derece güzel ve kusursuz bir şekilde salınarak yürürken görürüz. Ancak herşeyin bir bedeli olduğunu unutmayın. Bu güzelliklerinin devamı için onların da uyguladığı bazı yöntemler var. Bu...
  5. Ocak Ayında En Çok Hangi Ünlü Konuşuldu?

Ocak Ayında En Çok Hangi Ünlü Konuşuldu?

2014 ocak ayı magazin, ocak ayı en çok konuşulanlar, ocak 2014 magazin olayları Sevgili melekler, MTM Medya Takip Merkezi tarafından yapılan araştırmaya göre Ocak 2014'te 2 bini aşkın gazete ve dergide yapılan haber takibi sonuçlarına göre yılın ilk ayının en çok konuşulan ünlü isimleri belli oldu. Gazete, dergi, TV kanalları ve internet siteleri üzerinden hazırlanan rapora göre Nejat İşler,...

Sayfayı Paylaş