gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    968
    Ödül Puanları:
    113

Virüsün Tarihçesi

Konu, 'Kene ısırması' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

• 1944-45 Kırım – Kırım Kanamalı Atesi • 1956 Kongo
    – Kongo Hastalığı
    • 1968
    – iki etkenin biyolojik olarak aynı olduğu bulunmus
    • 1979
    – iki coğrafik bölgenin adına uygun olarak
    Kırım-Kongo Kanamalı Ates Virüs(Crimean-
    CongHemorrhagic Fever Virus; CCHFV)

2. İzmirella

İzmirella Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Virüsün Tarihçesi
    teşekkürlerr

Virüsün Tarihçesi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. dansın tarihçesi...

dansın tarihçesi...

Dans, insanın yeryüzündeki yaşamı kadar eskidir. Dansın sanat olarak ortaya çıkışı ise, Rönesans döneminde gerçekleşmiştir. 20. yüzyıl sınıfsal farklılıkların giderek ortadan kalktığı bir çağ olmuş ve 1920?lerden sonra ortaya çıkan müzik ve dans akımları, gramafon, radyo ve sinema gibi iletişim araçlarının icadı ile yaygınlaşmıştır. Böylelikle vals, tango, fokstrot, swing vb. pek çok müzik...
  2. virüsün anatomisi

virüsün anatomisi

Virüsün anatomisi: Virüs, doğadaki en basit canlı türlerinden bile daha basit bir yapıya sahiptir.Bildiğiniz gibi bakterilerin vücudu yanlızca tek bir hücreden oluşan yalın bir anatomiye sahiptir.Fakat virüslerin vücudu bir hücreden bile oluşmaz.Yanlızca hücreyi oluşturan temel yapıtaşlarının çok az bir miktarının yine kompleks bir yapı oluşturmalarından meydana gelmiştir. Bir hücre...
  3. kemanın tarihçesi

kemanın tarihçesi

kemanın tarihçesi kemanın icadı keman çalan bayana ne denir keman icadı geçmişi Keman'ın ilk kez nerede yapıldığı kesin olarak bilinmemekle birlikte , ortaçağda İngiltere'de Fiddle , Almanya'da Fiedel İtalya'da Lira da Braci , Fransa'da Viel adlarıyla kullanılan yaylı çalgılar Keman'ın atası sayılır. Lavignac , Keman'ın Türklerin Kemençe'i guz (Oğuz Kemençesinden)alındığını yazar. Bazı...
  4. Avusturalya'nın Tarihçesi...

Avusturalya'nın Tarihçesi...

avusturalyanın yemekleri avusturalyanın özellikleri avustralya kıyafetleri oyunları avustralya nın oyunları Öncelikle şunu belirtmek istiyorum... Canım ülkem benim çok seviyorum ve sizlerlee geçmişini paylaşmak istedim... Herkesin gidip görmek istediği bir ülke... Avustralya yerlilerinin nüfusunun, Avrupalıların kıtaya yerleşmeye başladığı sıralarda 350.000 civarı olduğu tahmin edilmektedir....
  5. Baharatın tarihçesi

Baharatın tarihçesi

baharatların tarihçesi baharatlar hakkında bilgiler bilinmeyen gerçekler hepsi burada melekler Baharatın tarihçesi de nerden çıktı diyebilirsiniz meleklerim ama bugün söylemesi ayıp bol salçalı bir makarna yaptım.Sever misiniz bilmem ama içine çeşit çeşit baharat koydum.Kimyon sumak karabiber nane herbişeyden attım.Öyle lezzetli olduki,acı biber salçası da vardı içinde mmmhh yani :) Merak...

Sayfayı Paylaş