gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Vitamin Eksikliği Nasıl Anlaşılır?

Konu, 'Tüm Sağlık Konuları' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

vitamin eksikliği, vitamin eksikliği hakkında, vitamin eksikliği ile ilgili bilgiler
    Sevgili melekler, Latince hayat anlamına gelen "vita" sözcüğündan türemiş olan vitamin, günlük yaşamın vücudumuzda bıraktığı etkilerden bizi korumaktadır. Vücut direncimizi sağlamanın önemli bir yolu olan vitaminlerin eksikliği durumunda vücut bazı belirtilerle bizi uyarır. Peki bu belirtiler nelerdir?

vitamin.jpg

Vitamin Eksikliği Nasıl Anlaşılır? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kuşlarda Vitamin Eksikliği

Kuşlarda Vitamin Eksikliği

muhabbet kuşu titremesi muhabbet kuşları neden titrer kuşunun titremesi kuşu neden titrer kuş Eğer kuşunuzun günlük beslenme düzeni vitamin ve mineral bakımından yetersiz ise kuşunuz ölebilir. Vitamin eksikliği hafif rahatsızlıklara neden olduğu gibi , çok büyük sağlık sorunları da yaratabilir. Papağanlar ve diğer kuşlar günlük yaşamlarında pek çok vitamin ve minerale ihtiyaç duyarlar. Buna...
  2. bebeklerde çinko eksikliği nasıl anlaşılır

bebeklerde çinko eksikliği nasıl anlaşılır

Merhabalar, yeni bebek sahibi oldum.Çok acemiyim ve boş zamanlarımda bebeklerle ilgili sürekli araştırma yapıyorum.Acaba bbeklerde çinko eksikliği nasıl anlaşılır ona kafam takıldı.Yardım edermisiniz ?
  3. Dikkat eksikliği dikkat dağınıklığı acaba nasıl anlaşılır?

Dikkat eksikliği dikkat dağınıklığı acaba nasıl anlaşılır?

Merhaba. Çocuklarda olan dikkat dağınıklığı dikkat eksikliği problemi nasıl anlaşılır? Çocuğumda olduğunu düşünüyorum ama yardımcı olursanız sevinirim, teşekkür ederim..
  4. Vitamin B12 Ve Folik Asit Eksikliği Ile Belirtileri Nedir ?

Vitamin B12 Ve Folik Asit Eksikliği Ile Belirtileri Nedir ?

b12 vitamini ve gebelik,folik asid eksikliği nedir,folik asid eksikliğinin belirtileri,folik asid eksikliğinin tedavisi,gebelikte folik asidin önemi hakkında bilgiler Günümüzde sık görülen bir rahatsızlık olan b12 vitamini eksikliği tedavi edilmediğinde ciddi sıkıntılar yaratabilmektedir. Genellikle doktor kontrollerinde tesadüfen teşhis edilebilmektedir. Tedavi edilmediği zaman sinir...
  5. Bayanların hangi vitaminlere ihtiyacı var?

Bayanların hangi vitaminlere ihtiyacı var?

Yeterli vitamin ve mineral desteği almayan kadınlar, yoğun hayat temposuna ayak uyduramayıp halsiz düşebiliyor. Bu anlamda sağlıklı beslenmenin yanı sıra çareyi vitamin ve gıda takviyelerinde buluyorlar. Araştırmalara göre multivitaminler hem zihin açıcı hem de enerji verici özelliklere sahip. Bu vitaminleri doğal yoldan yani besinlerden almak en sağlıklısı. Ancak çeşitli vitamin takviyeleri...

Sayfayı Paylaş