gebe
  1. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.516
    Ödül Puanları:
    113

Vitamin kız Protein Erkek bebek getiriyor

Konu, 'Tüm Sağlık Konuları' kısmında BEYZA21 tarafından paylaşıldı.

bu konu;bebeğin cinsiyetini belirlemek,kız bebek erkek bebek olması için yapılacaklar hakkında bilgiler vermektedir
    Çocuk sahibi olmaya karar vermiş,anne adayları bebeğin cinsiyetini belirlemek elinizde.
    Tabi önce yaradanın izni ve iradesi ile,sonra sizin yapacaklarınızla kız veya erkek çocuk doğurmanız mümkün..
    Yediklerinizle içtiklerinizle bebeğin cinsiyetini tayin edebilirsiniz
    Şimdiye dek çin takvimi yöntemiyle ,erkek veya kız çocuk isteyenlerin çoğu hayal kırıklığına uğrasa da bir çoğu istediğine kavuşmuştur.
    Şimdi siz anne adaylarına daha farklı bir yöntemle ,bebeğin cinsiyetini belirleyecek olan konumuzu detaylarıyla bilginize sunuyoruz.

Çocuk yapmayı düşünen çiftler cinsel hayatlarını yeniden programlamalı.

Uzmanlara göre, hamile kalmak isteyen kadınlar için bir ay boyunca 6 gün çok önemli. Anne ve babanın yaşı eğer 35 ve üzerinde ise gebe kalma süresi 6-8 aya iniyor. Doktorlar bu sürede hamilelik gerçekleşmiyorsa bir uzman hekimden yardım alınması gerektiğini söylüyor.

Adetleri düzenli olan bir kadında, hamile kalmak için en uygun dönem; âdetin ilk gününden itibaren 11 ile 17'nci günler arası. Bu günlerde cinsel ilişkiye girmek hamile kalma olasılığını arttırıyor. Cinsel ilişkiden sonra hemen yataktan kalkmamak, vajinanın yıkanmaması gibi yöntemler de hamileliğin oluşmasında etkili.

Önemli olan kadının yumurtlama dönemine yakın günlerde cinsel ilişkinin yaşanması. Adetleri düzensiz olan kadınlarda yumurtlama gününü tam olarak tayin etmek güç olabilir. O zaman vücut sıcaklığını ölçmek, işe yarayan bir işlem olabilir.

Uzmanlar, planlı hamileliğin hem anne hem de bebek için sağlıklı olduğunu, doğum kontrol hapı kullanan anne adaylarının bunu bıraktıktan en az 3 ay sonra hamile kalmasını tavsiye ediyor. Uzmanlar, bir takım bilimsel araştırmaların kız çocuk isteyen anne babaların hamile kalınmadan 4-5 ay önce vitamin ağırlıklı beslenmesinin etkili olduğunu ifade ediyor.

Uzmanlar hem anne hem babanın protein ağırlıklı diyet yapmasının ise çiftin erkek çocuk ihtimalini artırdığını kaydediyor. Hamile kalmadan 2 ay öncesinden başlayıp, hamileliğin ilk 3 ayında da devam edecek şekilde günde 0,4 mg. folikasit kullanımı, bebekte sinir sisteminde problem olma ihtimalini yüzde 80 azalttığı ifade edildi.

2. AYŞEDEN

AYŞEDEN Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    614
    Ödül Puanları:
    113
    Vitamin ve protein olayına inanıyorum birde kadın vajinasının asit ve alkali oluşu konusunda inanıyorum cinsiyet ceşitli şekillerde etken faktörler elbette var
    - - - Updated - - -

BEN SADECE B VİTAMİNİ ALAN BAYANLAR BİLİYORUM KIZ İÇİN BİRDE HAMİLE KALMAK İÇİN ÇİNKO VİTAMİNİ ALANLARDA BİLİYORUM DR KONTROLÜNDE TABİİİİ

BEYZA21 bunu beğendi.
  3. BEYZA21

Beğenilen Mesajlar:
    1.516
    Ödül Puanları:
    113
    Kesinlikle canım Tabi önce yaradanın işi ..Benim yengemle amcam daha ikinci çocukları olmadan perhiz yaptılar daha ben ozaman 16 yaşındaydım.Biri sadece tatlı yiyordu diğeri et artık hangisi hangisini yapıyordu hatırlamıyorum:)

4. tatlı bela

tatlı bela Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    314
    Ödül Puanları:
    0
    ayy bende farkketmez cinsiyeti ama kız çocukları daha çekici geliyor bana kızım olsun çok isterim tabi hayırlı sağlıklı olması en başta

BEYZA21 bunu beğendi.
  5. BEYZA21

Beğenilen Mesajlar:
    1.516
    Ödül Puanları:
    113
    Tatlı bela bende kızları çok seviyorum tabi dediğin gibi önce hayırlısı olsun da şöyle eli ayağı düzgün güzel bir kızım olsun ..Rabbim tüm isteyene nasip etsin

tatlı bela bunu beğendi.
  6. tatlı bela

tatlı bela Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    314
    Ödül Puanları:
    0
    aminnnn canım inş herkesin gönlüne göre versin rabbim

BEYZA21 bunu beğendi.
  7. AYŞEDEN

AYŞEDEN Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    614
    Ödül Puanları:
    113
    Kız isteyenler coğaldı benim oğlum var birde kızım olsun istiyorum

BEYZA21 bunu beğendi.
  8. BEYZA21

Beğenilen Mesajlar:
    1.516
    Ödül Puanları:
    113
    Allah gönlünüze göre versin inşallah canım..Tabi önce hayırlısı sağlıklısı..

AYŞEDEN bunu beğendi.
  9. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

inanıyorum vitamin olayına kızımı vitamin takviyesiyle doğurdum

BEYZA21 bunu beğendi.
  10. AYŞEDEN

AYŞEDEN Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    614
    Ödül Puanları:
    113
    Inşallah tabi önce sağlıklı olması için dua ediyorum

BEYZA21 bunu beğendi.
Vitamin kız Protein Erkek bebek getiriyor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. hamilelikte bebek erkek mi kız mı anlayabilirsiniz

hamilelikte bebek erkek mi kız mı anlayabilirsiniz

hamilelikte cinsiyet belirtileri hamilelikte erkek bebek belirtileri erkek cocuk gebelikte cinsiyet bebek Doğacak bebeğinizin cinsiyetini tahmin etmeye çalışmaktan daha eğlenceli ne olabilir? Herkes bu oyuna katılmak istiyor. Eğer bakkalda sizi biri durdurup, bebeğinizin cinsiyetini tahmin etmeyi teklif ederse sakın şaşırmayın. Yüzlerce yıldır, bebek bekleyen anneler bebeklerinin cinsiyetini...
  2. Madonna, David'e bir kız kardeş getiriyor.

Madonna, David'e bir kız kardeş getiriyor.

Madonna ikinci kez evlat edinecek Daha önce Malawi'den David Banda isimli bir erkek çocuğu evlat edinen Madonna, David'e bir kız kardeş getiriyor. Pop müziğin tanrıçacı Madonna, İngiliz film yönetmeni eşi Guy Ritche ile birlikte Malawi'den bir kız çocuğunu evlat edinecek. Malawi'nin yetiştirme yurdu ofisi, Madonna'nın bir öksüz çocuğu daha evlat edinmek üzere olduğunu açıkladı....
  3. ASURE,vitamin ve protein deposu..

ASURE,vitamin ve protein deposu..

Her evde aşure telaşının yaşandığı, günlerin içinde bulunuyoruz. Türk mutfağının bu geleneksel tatlısının; vitamin, protein ve mineraller yönünden son derece zengin bir yiyecek olduğunu biliyor musunuz? Evet… Muharrem ayında pişirilmesi gelenek haline gelen aşure, en eski tatlılarımızdan biridir. Aşurenin içine konulan yiyecekler yöreden yöreye değişmektedir. Bazı bölgelerde 7, bazı...
  4. Bebeğin Kız Veya Erkek Olduğunu Belirleyebilirmiyiz?

Bebeğin Kız Veya Erkek Olduğunu Belirleyebilirmiyiz?

tüp bebekte cinsiyet seçiliröi,tüp bebekte cinsiyet seçimi,bebeğin erkek olduğunu nasıl anlarız,hamilelikte cinsiyet tayini,gebelikte cinsiyet,hamielikte kız bebek nasıl olur,erkek bebek nasıl olur,gebelikte cinsiyet seçimi mümkünmü,bebeğin erkek olması için ne yapmalı,hamilelikte cinsiyet seçimi hakkında bilgiler Cinsiyet seçimi yapılacağı zaman çok fazla sayıda yumurtaya ihtiyaç...
  5. Erkek Bebek Belirtileri ve Kız Bebek Belirtileri

Erkek Bebek Belirtileri ve Kız Bebek Belirtileri

kız bebek belirtileri,erkek bebek belirtileri,bebeğin kız olduğu nasıl anlaşılır,bebeğin erkek olduğu nasıl anlaşılır,bebeğin kız yada erkek olduğunu nasıl anlarız,bebeğin cinsiyet belirtileri hakkında bilgiler Gebelik teşhisi konulduktan sonra tüm anne ve babaların en çok merak ettiği soru bebeğin cinsiyetinin ne olacağıdır. Bu konuda hem tıbbı kanıtlara bakılır hem de halk arasında...

Sayfayı Paylaş