gebe
  1. sule

sule Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

vitamin

Konu, 'Diyet - Sağlıklı Beslenme' kısmında sule tarafından paylaşıldı.

centrum vitamin çeşitleri centrum kilo aldırırmı faydaları arkadaslar merhaba...vitamin haplarinin kilo aldirdigini biliyorum hepsi degil tabi..ama az oncede bi gazetede okudum tam tersi kilo verdiriyormus...bilmem bileniniz varmi ama(CENTRUM)diye bi vitamin var kullanmam gerekiyo ama korkudan kullanamiyom ..zaten rejimdeyim..bu konuyla ilgili bilgisi olan varmi ,,yada bu vitamini taniyan...sagolun simdiden:horn:

2. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: vitamin
    Konu sağlıklı beslenme bölümüne taşınmıştır.

vitamin konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Vitamin çorbası

Vitamin çorbası

MALZEMELER 2-3 yaprak lahana 2-3 çiçek karnabahar 2 küçük patates 1 küçük kereviz 2 küçük havuç 2-3 yaprak ıspanak 1 avuç kırmızı mercimek 1 limon 1yumurta İsteğe göre yağ HAZIRLANIŞI Bütün sebzeler ufak ufak doğranır, mercimekle birlikte tercihen düdüklü tencerede haşlanır. Yumurta sarısı ve limon çırpılarak ilave edilir. Üzerine kızdırılmış tereyağı ve kıyılmış maydanoz eklenerekk servise...
  2. Vitamin zehirlenmesi !!!

Vitamin zehirlenmesi !!!

vitamin zehirlenmesi b6 zehirlenmesi c vitamini Bazı vitaminlerin aşırı oranda alınması sağlık problemlerine yol açabiliyor: Aşırı dozda A vitamini alımı bilhassa gebe kadınlar için tehlikeli olabilir; fetus zarar görebilir. A vitamini zehirlenmesi çeşitli faktörlerden kaynaklandığı için kesin olarak aşırı doz miktarını beyan etmek olası değildir. B6 vitamini hariç, suda çözünen...
  3. Vitamin

Vitamin

Besinlerde az miktarda bulunan, vücutta yapılmayan, yağda ve suda eriyebilme özelliği bulunan, vücutta eksikliği çeşitli hastalıklara yol açan maddelere verilen genel ad.
  4. Vİtamİn

Vİtamİn

Vitaminler, sağlıklı yaşamın vazgeçilmez bir parçası olan organik bileşiklerdir. Vitamin Latince yaşam anlamına gelen “vita” sözcüğünden kaynaklanır. Vitaminler yağda ve suda eriyenler olarak iki gruba ayrılır YAĞDA ERİYEN VİTAMİNLER : A, D, E ve K vitaminleridir . SUDA ERİYEN VİTAMİNLER : B grubu vitaminler ile C vitaminidir . A vitamini: Enfeksiyonlara karşı direnci arttırır normal...
  5. vitamin ilaçları

vitamin ilaçları

Hamilellikte vitaminler Balık hapı Merhaba kızlar; gebelik durumunuzda hangi vitaminler kullanıyorsunuz? benim doktorum hiç balık yağından bahsetmemişti mesela mutlaka haftada 2 gün balık yiyiceksin dedi ama bazı gebelerde sıkça duyuyorum bunu balık haplarını

Sayfayı Paylaş