gebe
  1. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0

Vites kolu

Konu, 'V-Y' kısmında Bilge Gökçen tarafından paylaşıldı.

İşte gösterilen kararlılık ve dirayete, malın zekatına delalet eder

Vites kolu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. koltuk

koltuk

Koltuk Evde bulunan koltuklar kişinin eş ve dünyalığına, Resmi dairelerde görülen koltuk sorumlulluk gerektiren iş ve görevlere, Gösterişli koltuk makam ve mansıp sevdasına, gözünü yöneticilik hırsı bürümüş halk avcılığı yapan demagog kimselere delalet eder. Kool ile omuzun birleştiği yerin alt kısmı olan insan vücudundaki koltuk insanın sırlarına, eşler arasındaki sevgi ve muhabbete;...
  2. kol

kol

rüyada kol düğmesi rüyada düğmesi görmek Kol Uzun kol cömert insana, kısa kol yiğit ama kendini beğenmiş bir kimseye, Kolunda acı ve ağrı hissetmek üzüntüye yahut eliyle yaptığı şeyin değer ve kıymet bulmamasına, Kolun kırılması vefat etmeye yahut bir musibete uğramaya, Kolda görülen aşırı kıllar, kişiyi rahatsız edecek borca, Çıplak erkek kolu, kendi kazancını yiyen şerefli bir erkeğe;...
  3. Yakıt tasarrufu için nasıl vites değiştirmek gerekir?

Yakıt tasarrufu için nasıl vites değiştirmek gerekir?

Selam millet Yakıt tasarrufu için nasıl vites değiştirmek gerekir? Bu konuda fikir ve bilgi lazım bana
  4. Bu koltuk başka koltuk

Bu koltuk başka koltuk

depolama çözümleri İlginç tasarımlar Tasarımcılar benim gibi yer sıkıntısı çeken kişiler için durmadan çalışıyor. "]Yaratıcı depolama çözümleri sürekli artıyor. Sizde benim gibi ortalıkta birşey durmasın diye sürekli birşeyleri biryerlere tıkıştırıyorsanız bu koltuk tam bize göre. İşte huzurlarınızda depo koltuk;
  5. Otomatik vites ehliyet için değişiklik var mı?

Otomatik vites ehliyet için değişiklik var mı?

Sürücü kursları yönetmeliğinde yapılan değişikliklerden biri otomatik vitesli araç kullanımıyla ilgili oldu. Yönetmelik 5 Aralık 2015 tarihinde yayınlandı ve 1 Ocak 2016 tarihi itibariyle yeni sınav sistemiyle birlikte UYGULANACAK! Adaylar açısında güzel bir haber oldu. Adaylar sınavlarda manuel vites araç kullanmak zorundaydı ve sınavlarda çok zorlanmaktaydı. Sınavdan başarılı olan aday...

Sayfayı Paylaş