gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Vitir Namazından Sonra Okunacak Dua

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Vitir Namazından Sonra Okunacak Dua hangi duadır lütfen bana o duayı yazın arkadaşlar

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Vitir Namazından Sonra Okunacak Dua konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. sabah namazından sonra okunacak dua..

sabah namazından sonra okunacak dua..

bir dilek için okunacak dua sabah namazından sonra okunacak dilek duası sabah namazından sonra duası okunan okunan hacet Sabah Namazından Sonra Okunacak Duâ Ayetleri "Kim sabahleyin üç def'a diyerek Sûre-i Haşr'ın sonundan üç âyet okursa Allah Teâlâ onun için yetmiş bin melek vazifelendirir, akşama kadar ona duâ ederler, o gün ölürse şehîd olarak ölür, akşamleyin bunu yapan da aynı...
  2. sabah namazından sonra okunacak dua ayetleri

sabah namazından sonra okunacak dua ayetleri

Sabah namazının yeri başka arkadaşlarım, o gün ağırırken kılınan namazdan çok büyük tad alıyorum. Ben namaza da yeni başladım herkesede soramıyorum. Sizlerden ricam şudur lütfen bana sabah namazından hemen sonra okunacak dualar ve hadislerin hangileri olduğunu anlatır mısınız lütfen. Allah razı olsun sağolun.
  3. Teheccüd Namazına Kalkıldığında Okunacak Dua

Teheccüd Namazına Kalkıldığında Okunacak Dua

teheccüd teheccüd namazı teheccüd duası teheccüd namazı duası ile ilgili bilgiler burada melekler. Tatlı uykudan ayrılıp ta gece namazı yani teheccüd namazı kılmak çok faziletlidir melekler :) Bu yüzden de sevabı çok fazladır, kıymeti çok büyüktür. Farz namazlarından sonra en değerli namaz olduğu hadiste bildirilen teheccüd namazı sonrasonda okunacak bir duadan bahsetmek istiyoruz sizlere...
  4. Namazdan Sonra Okunacak İman Duası

Namazdan Sonra Okunacak İman Duası

İman Duası ve Anlamı Namazdan Sonra Okunacak İman Duası Merhaba Sevgili Melek'ler... Bu yazımızda bizden iman duası isteyen misafirimiz için ve elbette ki siz sevgili üyelerimiz için de namazdan sonra okuanacak iman duası ve anlamanı paylaşıyoruz. Okunuşu Rabbena la tüziğ kulubena bade iz hedeytena ve heblena mil le- dünke rahmeten inneke ente’l-Vehhab. Anlamı Allah’ım, Sen bizleri...
  5. Namazlardan Sonra okunacak Türkçe Dua...

Namazlardan Sonra okunacak Türkçe Dua...

namaz, namazdan sonra yapilacak dua, namaz dualari Namazlardan sonra birde her istegimizi kapsayan, samimi bir kalple okuyabilecegmiz ve anladigimiz dua olsa ne güzel olur degilmi? Iste size Namazdan sonra okunacak Türkce dua... Allahım! Kıldığım namazımı, eksik ve kusurları ile birlikte kabul eyle. Ey kalpleri evirip çeviren Allahım! Kalbimi dinin ve itaatin üzere sabit kıl. Allahım!...

Sayfayı Paylaş