gebe
  1. dilge

dilge Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1

viyanada fal baktirmak

Konu, 'Bilmedikleriniz' kısmında dilge tarafından paylaşıldı.

selam melekleeeerrrrr, bayadir arkadaslarimla fal baktirmak istiyoruz fakat bir türlü bir falci bulamiyoruz.
    tercihen kahve fali olsun istiyoruz Tarot falan ilgimizi cekmiyor pek.
    Aradik taradik ama bulamadik.

Sonra dedik belki burdaki meleklerden biri viyanadandir ve viyanadan tanidigi bildigi biri vardir.

Bize viyanadan tafsiye edebileceginiz bir falci varmi acep melekcikler

viyanada fal baktirmak konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ben fal baktirmak istiyorum diyenler

ben fal baktirmak istiyorum diyenler

falıma baktırmak istiyorum fal baktirmak istiyorum yıldızname baktırmak fal baktirmak Arkadaslar ben fal ararken bu siteyi kesfettim diger sitelerde fal parayla bakiliyor ben yurt disina yeni geldim buradakii dili bile daha bilmiyorum nasil para gönderirim kimseye fal baktiramadim arnizda bana fal bakacak kimse varmi acaba yada aranizda bir soumun cevabinin evet yada hayir olup olmadigini...
  2. ÇiZGi FALI

ÇiZGi FALI

Asirlardan beri büyük ilgi gören fal yöntemlerinden biride Sihirli Tablolar adini verdigimiz Çizgi Falidir. Falina baktirmak isteyen kisi, düsüncesini, sonucunu merak ettigi konu üzerine yogunlastirir. Sonra sivri uçlu bir kalem alarak, gözü kapali kalemi önündeki sekil üstündeki bir noktaya basar. Gözünü açar. O noktanin en yakinindaki rakam, bilinmeyen yada merak edilenin cevabini...
  3. papatya falınız

papatya falınız

Sevgili melekler sizlere bir değişik falda burada hadi deneyin bakalım :) sakın olmadı yapadım yapraklar kopmuyor demeyin sağlam basın çekin elinize kuvvet :D:D BURADAN yaprakları mouse ile tutun koparın sevio-sevmio die sayın
  4. fal

fal

ben sevgilmile ayrıldım barıscakmızıyız yada bana dönmesi için ne yapabilirim hala seviyorum tskkür ederim
  5. Fal meraklılarına Fal bakıyorum

Fal meraklılarına Fal bakıyorum

Fal meraklılarına :) Merhaba Arkadaşlar bir site buldum gerçekten çok yetenekli yorumcular var www.tellwe.com ben senay45 e baktırdım çok güzel youmları belki bu siteyi denemek istersiniz diye paylaşmak istedim sevgiler

Sayfayı Paylaş