gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

vizyondaki en iyi filmlerden ''Beni Aya Uçur'' filmi izle

Konu, 'Filim Tanıtımları Fragmanları' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Yönetmen: Ben Stassen

Senaryo: Domonic Paris
    Müzik: Ramin Djawadi
    Görüntü Yönetmeni:

Oyuncular:

Tür: Animasyon -Macera - Aile
    Yapım: Belçika
    Dil: İngilizce
    Dağıtıcı Firmalar:

[FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]Kahraman olmak isteyen sinek Nat, 2 arkadaşını ikna ederek Apollo 11 ile Ay’a gitmeye karar verir. Astronotların uzay başlıklarının içinde unutulmayacak bir yolculuğa çıkan ve bir TV kanalında astronotların arkasından dünyaya el sallayan sinekler hem ailelerini telâşlandırır hem de Rusya’da televizyon seyreden sinekleri kıskançlıktan delirtirler. Rus sinekler, Amerikan kahramanlarımızın tamamlamaya çalıştıkları görevi sabote etmek için harekete geçerler.[/FONT]

[FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]

[/FONT]

vizyondaki en iyi filmlerden ''Beni Aya Uçur'' filmi izle konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Beni Aya Uçur Filmi

Beni Aya Uçur Filmi

funda sularöz Ben oradaydım, çimenlerin arasından geçtim. Yanı başımdan bir roket geçti, başımın üstünden sinekler geçti. Ama o kadar şirindiler ki, bu beni mutlu etti. İşte dünyanın tamamı 3D olarak tasarlanan ve yaratılan ilk bilgisayar animasyon filmi, hem de gerçeklik hissini kat kat arttıran REAL D teknolojisi farkıyla. Yakın zamanda vizyona giren Dünyanın Merkezine Yolculuk filminin...
  2. vizyondaki filmlerden ''Tatil Kitabı'' filmi izle

vizyondaki filmlerden ''Tatil Kitabı'' filmi izle

vizyondaki kitaplar Yönetmen: Seyfi Teoman Senaryo: Seyfi Teoman Müzik: Görüntü Yönetmeni: Oyuncular: Ayten Tökün, Harun Özüağ, Taner Birsel, Tayfun Günay Tür: Dram Yapım: Türkiye Dil: Türkçe...
  3. vizyonda en çok izlenen en iyi film ''Garfield Komedi Festivali'' izle

vizyonda en çok izlenen en iyi film ''Garfield Komedi Festivali'' izle

en çok izlenen komedi filmleri vizyonda en çok izlenen filmler komedi filmi macera filmleri vizyonda iyi film Yönetmen: Kyung Ho Lee, Mark A.Z. Dippé Senaryo: Jim Davis Müzik: Kenneth Burgomaster Görüntü Yönetmeni: Oyuncular: Tür: Aniamsyon - Komedi -...
  4. vizyondaki en iyi en çok izlenen film ''Akıllı Ol'' filmi izle

vizyondaki en iyi en çok izlenen film ''Akıllı Ol'' filmi izle

en çok izlenen filmleri izle en çok izlenen filmler izle akılı tv filmler vizyondaki filmleri Yönetmen: Peter Segal Senaryo: Matt Ember, Tom J. Astle Müzik: Trevor Rabin Görüntü Yönetmeni: Dean Semler Oyuncular: Alan Arkin, Anne Hathaway, Bill Murray, David Koechner, Dwayne Johnson, Ken...
  5. vizyonda en çok izlenen en iyi film ''Anamorf'' filmi izle

vizyonda en çok izlenen en iyi film ''Anamorf'' filmi izle

vizyonda en çok izlenen filmler vizyondaki en iyi filmler vizyondan inen vizyondaki çok izlenen vizyondan çıkan Yönetmen: Henry Miller Senaryo: Tom Phelan Müzik: Johnny Klimek, Reinhold Heil Görüntü Yönetmeni: Fred Murphy Oyuncular: Amy Carlson, Clea DuVall, James Rebhorn,...

Sayfayı Paylaş