gebe
  1. KızılÖtesi

KızılÖtesi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38

Vj bülent -candamarımsın

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında KızılÖtesi tarafından paylaşıldı.

candamarımsın şarkı sözü vj bülent candamarımsın indir vj bülent şarkı sözü mp3 indir can damarımsın
    senden önce öylesine nefes almış bu beden

seni beklemişim ben bir ömür boyu meğerse hiç bilmeden

en büyük aşkımdın belki ama

en büyük korkumdun bir yandanda

ya bir gün biterse bu aşk diye ağlıyorum her gece

ya bir gün biterse bu aşk diye ağlıyorum her gece

ben senin kalbinde hayat bulduğun

sen alın yazım ilk baharımsın

yokluğun sanki kıyamet gibi

sevgilim sen benim candamarımsın

süper bir şarkı meleklerim kesin dinleyin....

Vj bülent -candamarımsın konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bülent Ortaçgil

Bülent Ortaçgil

1 Mart 1950’de Ankara’da doğdu. İlkokula orada başladı ve daha sonra İstanbul’a taşındı. İstanbul Sultanahmet İlkokulu’nu bitirdi. Ortaokul ve liseyi Kadıköy Maarif Koleji’nde okuduktan sonra İstanbul Üniversitesi Kimya Fakültesi’ni kazandı. Müzikle tanışması lise yıllarına dayanıyor. Mazhar Alanson’dan bir sınıf altta olan Bülent Ortaçgil, Maarif Koleji’nde sınıf arkadaşlarıyla beraber gitar...
  2. Bülent alışverişte

Bülent alışverişte

Diva Bülent Ersoy'un alışverişi çılgınlığı.... ala ala ne alsa beğenirsiniz..... KLOZET KAPAĞI BİLE ALDI! GURBETÇİLERE KONSER VERMEK İÇİN YAKIN ARKADAŞI OYA AYDOĞAN'LA BİRLİKTE ALMANYA'YA GİDEN BÜLENT ERSOY ZAMANIN ÇOĞUNU ALIŞVERİŞ YAPARAK GEÇİRDİ... Ne kadar para harcadığını söylemeyen Ersoy, binlerce Euro değerinde yaptığı alışverişinde ne bulursa aldı. Çeşit çeşit kozmetik ürününün yanı...
  3. Ankara Stardust'da Vj Bülent ile 2010

Ankara Stardust'da Vj Bülent ile 2010

stardust ankara ankara stardust Sınırsız doyasıya eğelence için Ankara'da tercih edebileceğiniz yerlerden biride VJ Bülent'in sahne alacağı Stardust.Bu çılgın yılbaşı partisi için gerekli bilgiler ise şöyle 2010!A VJ BÜLENT İEL MERHABA DİYORUZ !!! - Solist Berna - Pop - Alaturka - Dansöz Show - Süpriz Eğlenceler - Dj Aykut - Sengin Yılbaşı Menüsü - Sınırsız Yerli Alkollü ve Alkolsüz İçecek...
  4. Vj Bülent Boşandı ve Şok Açıklamalarda Bulundu!

Vj Bülent Boşandı ve Şok Açıklamalarda Bulundu!

vj bülent evlendi vj bülent boşandı vj bülent, boşandı, şok açıklamaları, 2011, haberleri, ile ilgili bilgiler burada melekler Sevgili melekler, Ekranların renkli yüzlerinden vj Bülent eşinden boşandı ve bir tv programına şok edici açıklamalarda bulundu. Açıklamaları şöyle; Bülent Çarıkçı "Karı-koca olmak fikri bana çok itici ve kötü geliyordu. Biz 2 iyi arkadaştık. Evdeki...
  5. Vj Bülent Neden Boşandı?

Vj Bülent Neden Boşandı?

vj bülent, bülent çarıkçı, neden boşandı hakkında detaylı bilgiler melekler Bülent Çarıkçı nam-ı değer Bülent Çarıkçı nezaman evlendi nezaman neden boşandı bende yeni öğrendim...Vj Bülent'in neden boşandığını anlattığı röportajı sizlerle paylaşıyorum melekler... Bülent Çarıkçı "Karı-koca olmak fikri bana çok itici ve kötü geliyordu. Biz 2 iyi arkadaştık. Evdeki ufak-tefek...

Sayfayı Paylaş