gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

Vodafone dakika sorgulama

Konu, 'Bunları Biliyor musunuz ?' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

vodafone dakika sorgulama vodafone 100 dk sorgulama dakika öğrenme dk yapma yapma Vodafone dakika sorgulama, öğrenme, yapma, sorma, kamu, sorgula sorgulama numarası, tarifeleri hususunda bilgiler sunmak istiyorum arkadaşlarım.
    Vodafone aboneleri, 30 günde bir 20 TL ve üstü yükleme yaparak yurtiçi diğer Vodafone, Turkcell, Avea ve sabit hat numaralarını ararken kullanabilecekleri bedava 600 dakikayı, aylık 100 dakika olmak üzere toplam 6 ayda kazanacaklardır.
    Kazanılan dakikalardan kalan süre *123#17# servisi ile sorgulanabilecektir.

Birde bu konuyla alakalı bir kaç soru şu şekilde sorulmuş cevaplarınıda veriyoruz meleklerim.

Turkcell hattımı Vodafone'a geçirdim. Tarife olarak da kamu çalışanı olarak Cep Kamu 30 tarifesini seçtim. Bu ay içerisinde çeşitli yönlere arama yaptım.
    Ama kalan dakikalarımı nerden görebilim? Bilen biri bunu söylerse sevinirim.

CEVAP
    KULLANIM yaz 2424 e ücretsiz gönder.

Vodafone dakika sorgulama konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Vodafone kalan dakika öğrenme

Vodafone kalan dakika öğrenme

vodafone fatura kalan dakika öğrenme vodafone kalan dakika nasıl öğrenilir fatura sorgulama genç tarife sorgulama vodafone kalan dakika öğrenme,sorgulama, dakikalar, öğrenme 2011, dakikaları sorgulama, kalan dakikalar nasıl öğrenilir, yada kalan süre nasıl öğrenilir hususunda sizlere yardımcı olmak için bu konuyu açıyoruz meleklerim. Fatura bilgilerinize My Vodafone, IVR ve SMS kanallarıyla...
  2. vodafone faturalı kalan dakika öğrenme

vodafone faturalı kalan dakika öğrenme

vodafone faturalı kalan dakika öğrenme vodafone faturalı dakika sorgulama vodafone faturalı kalan dakika öğrenme şansımız nedir, yani kalan dakikaları öğrenmek için nereyi aramamız yada nasıl bir yol izlememiz gerekiyor. Teşekkürler.
  3. Turkcell Dakika Sorgulama Faturalı

Turkcell Dakika Sorgulama Faturalı

Turkcell Dakika Sorgulama Faturalı Selam kızlar faturalı Turkcell hattımdan dakikalarımı nasıl sorgulayabilirim lütfen bu konuda acil yardım edin bana
  4. Vodafone İnternet Paketi Sorgulama

Vodafone İnternet Paketi Sorgulama

Vodafone İnternet Paketi Sorgulama Vodafone Kalan İnternet Paketi Sorgulamak için ne yapmam lazım yardım!!!
  5. Avea Dakika Sorgulama Bilgileri

Avea Dakika Sorgulama Bilgileri

Bu konu; avea dakika sorgulama hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili avea kullanıcısı meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için bir önce konumuzda paylaştığımız avea çalarken dinlet aboneliği bilgilerinin ardından bu sayfamızda da avea dakika sorgulama bilgilerini sayfamızdan sizlerle paylaşıyoruz... Avea hattınızda kalan dakikalarınızı öğrenmek için 9333'ü aramanız yada mesaj atmanız...

Sayfayı Paylaş