gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Vodafone Freezone Şebnem Ferah Teoman Konserleri 2013

Konu, 'Kültürel ve Sanatsal Etkinlikler' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

vodafone freezone konserleri 2013 teoman konseri 2013 şebnem ferah konseri 2013

Sevgili melekler, Vodafone Freezone gençlerin sevgilisi iki güçlü sesi sevenleriyle buluşturuyor. Şebnem Ferah ve Teoman üçer konserlerinin yanı sıra iki konserde de aynı gün sahne alarak Vodafone FreeZone’lulara unutulmaz bir deneyim yaşatacak. Bilet satın almak için TIKLAYIN ..

Konser Tarihleri :

23 Mayıs 2013 Perşembe
    Şebnem Ferah - TeomanKentpark AVM - Ankara

24 Mayıs 2013 Cuma
    Teoman - Osmangazi Üni. Spor S. - Eskişehir

25 Mayıs 2013 Cumartesi
    Teoman - İzmir Arena - İzmir

26 Mayıs 2013 Pazar
    Şebnem Ferah - Hayri Gür Spor Salonu - Trabzon

1 Haziran 2013 Cumartesi
    Şebnem Ferah - TeomanParkorman - İstanbul Satışta

Vodafone Freezone Şebnem Ferah Teoman Konserleri 2013 konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. şebnem ferah!

şebnem ferah!

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Şebnem Ferah Ankara Konseri | 22 Ocak 2010, Anadolu Gösteri Kongre

Şebnem Ferah Ankara Konseri | 22 Ocak 2010, Anadolu Gösteri Kongre

şebnem ferah ankara konseri 2010 22 ocak şebnem ferah konseri 22 ocak ankara Şebnem Ferah çiçeği burnunda albümü "benim adım orman" ile müzikseverlerle buluştu .2010 yılının ilk ayında hayranlarıyla buluşacak olan Şebnem konser hazırlıklarını hızla sürdürüyor. Şebnem Ferah'ın Ankara konseri hakkında detaylı bilgilere geçiyorum Şebnem Ferah Ankara Konseri | Benim Adım Orman 22 Ocak...
  3. Şebnem Ferah-Hayko Cepkin-Aylin Aslım-BADEM-TNK Kocaeli Konserleri

Şebnem Ferah-Hayko Cepkin-Aylin Aslım-BADEM-TNK Kocaeli Konserleri

şebnem ferah, hayko cepkin, aylin aslım, badem, tnk, konserleri, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili melekler, Şebnem Ferah,Hayko Cepkin, Aylin Aslım,BADEM ve TNK konser bilgileri aşağıda ki gibidir; Yer : Kocaeli Üniversitesi Merkez Kampusü - Kocaeli Tarih: 03 Haziran 2011 Cuma 20:00 Fiyat : Vodafone Free Zone Konserleri
  4. Şebnem Ferah Konserlerini İptal Etmiş

Şebnem Ferah Konserlerini İptal Etmiş

sebnem ferah, haberleri, annesi vefat etti, zor günler geçiriyor, konserleri iptal mi hakkında bilgileri buradan bulabilirsiniz Hanımlar Allah kolaylık versin. Bu acı hiç bir acıya benzemez. Allah rahmet eylesin diyorum . KONSERLERi iPTAL Geçen hafta annesini kaybeden Şebnem Ferah, zor günler geçiriyor. 1998 yılında ablasını, 1999 depreminde de babasını yitiren şarkıcı, bu akşam Bon...

Sayfayı Paylaş