gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

vodafone vodem internet ayarlarını nasıl yapabilirim bilen varmı ?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Arkadaşlar vodafone hattım var ve vodem kullanıyorum.Ricam şu ki vodem internet ayarları nasıl yapılıyor?Bilen varsa yardımcı olabilirmi?

2. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.524
    Ödül Puanları:
    113
    Vodafone mobile connect lite programını çalıştırın. bağlantıları yönet menusünü tıklatın
    yeni butonuna tıklayın ve bağlantınıza herhangi bir isim verin
    üst sekmelerden IP \ DNS sekmesine gidin
    manuel dns adresi kullan kutucuğunu işaretle ve dns olarak 208.67.222.222 - 208.67.220.220 gir tamama bas

TİTAN bunu beğendi.
  3. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Bir yol daha var o da otomatik olarak ayarları istemek. Bunun için, vodafone.com.tr'den ayar talebinde bulunmanız yeterli.

Ayar talebinde bulunduğunuz takdirde IMEI ve GSM numaranız yurtdışında bulunan VF merkezi sistemi ile paylaşılacak ve talep ettiğiniz ayarın size ücretsiz olarak gönderilmesi sağlanacak.

Vodafone internet ayarlarınızı otomatik olarak yapmak için aşağıdaki sayfayı ziyaret edin ve aşağıdaki gibi açılan sayfaya telefonunuzun marka ve model bilgilerini girin.

Ardından ya ayarların otomatik olarak telefonunuza gönderimini seçin.(BUnun için numaranızı da gireceksiniz)

Ya da ayarları görüntüle deyin ve bu ayarları yükleyin.

vodafone vodem internet ayarlarını nasıl yapabilirim bilen varmı ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Vodafone İnternet Paketi Sorgulama

Vodafone İnternet Paketi Sorgulama

Vodafone İnternet Paketi Sorgulama Vodafone Kalan İnternet Paketi Sorgulamak için ne yapmam lazım yardım!!!
  2. Bilen varmı Türklerin Misafirperverliği Nasıldır

Bilen varmı Türklerin Misafirperverliği Nasıldır

Merhaba arkadaşlar, Alman bir arkadaşımın Türkiye ye davet ettim ama ayıp olur rahatsız olursunuz diye gelmek istemiyor ona Türklerin ne kadar misafirperver olduğunu anlattım ama sandı ki ben o gelsin diye dedim:) Sizden Türklerin Misafirperverliği Nasıldır diye bir konu açmanızı rica ediyorum çünkü ona göndreceğim bu sayfayı:)
  3. Vodafone Kullanıcıları İçin Bilinmeyen Numaralar İnternetten Nasıl Öğrenilir ?

Vodafone Kullanıcıları İçin Bilinmeyen Numaralar İnternetten Nasıl Öğrenilir ?

Bu konu; Vodafone Bilinmeyen Numara İnternetten Öğrenme hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, teknolojinin gelişmesiyle birlikte hemen her işiizi internet üzeinden görmeye başladık. Cep telefonu kullanımlarında da yararlandığımız internet sayesinde artık evimizin konforunda her türlü işlemi rahatlıkla yapabiliyoruz. Bu sayfamızda da vodafone kullanıcısı meleklerimiz ve sayın...
  4. aside nasıl yapılır bilen varmı ?

aside nasıl yapılır bilen varmı ?

Bamya sevenlerin bilecekleri bir yemek var, aside. Muhtemelen adminler bilir. Ben bu yemeğin yapılışını bilmiyorum.Arkadaşımda yedim hoşuma gitti.Şimdi bamyam var da tarif yok.Tarifini yazarmısınız..?
  5. kahvaltıya krep nasıl yapabilirim tarif varmı?

kahvaltıya krep nasıl yapabilirim tarif varmı?

Kahvaltıya krep yapmak istiyorum.Yarın sabah için.Eşim de ben de evdeyiz, malum okullar tatil. Ama hiç krep yapmadım tarif verecek varmı ?

Sayfayı Paylaş