gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Vodafone yine gözleri üzerine çekiyor

Konu, 'Bilim ve Teknik' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Mobil uygulamaları konusunda ödüllü Yospace firmasının hayata geçirdiği LookAtMe! servisinden yararlanan Vodafone kullanıcıları, servise ücretsiz olarak gönderdikleri videolar izlendikçe bedava dakika, kontör veya YTL kazanacak. Vodafone kullanıcılarının LookAtMe!'ye video göndermek için tek yapmaları gereken, çektikleri videoyu cep telefonlarından 9696'ya multimedya mesaj ile göndermek. İletilen videonun uygunluğu Yospace tarafından kontrol edildikten sonra, onaylanırsa servisin ilgili kategorisine eklenecek ve aboneye de bilgi mesajı iletilecek.

Videosu servise eklenen abone, cep telefonundan Vodafone live!'a bağlanıp “İçeriklerim” bölümünde takma isim / kullanıcı adı belirleyerek videolarının toplamda ve o ay boyunca kaç kez indirildiği bilgisini kontrol edebilecek. Videonun 3 kez indirilmesi karşılığında Vodafone faturalı hat aboneleri şebeke içi 1 dakika, Vodafone kontörlü hat aboneleri 2 kontör, Hesabını Bilen Tarife aboneleri ise 20 Ykr. kazanacak. Abonenin tüm videolarının indirilme sayıları toplanarak hesaplanan kazanç, aylık olarak abone hattına aktarılacak ve bu bilgi aboneye kısa mesajla bildirilecek.

Video indirmek isteyen Vodafone kullanıcıları, LookAtMe! sayfalarında yer alan videolardan dilediklerini 0,5 YTL karşılığında cep telefonlarına kaydedebilecekler. Vodafone ayrıca abonelerine "Haftanın Fırsatı" kampanyasıyla her hafta 5 video armağan edecek.

Vodafone yine gözleri üzerine çekiyor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Körebeyim Suçüstü Yumdum Gözümü

Körebeyim Suçüstü Yumdum Gözümü

kimsesizim … ve düşünce /siz… Üşüten bir mum alevi gece… Daha sabaha kaç karanlık eklemeli ey adı yar olan ? Afedersiniz... Adınız aşk diye sevmiştim. Düşüşümü bilin diye gözlerinizin önünde yığıldım - ‘topla kendini kan görmeden aşk olmaz ’ – dediniz. Peki tutup yüreğimin mahrem köşelerinden kalkmayı öğretecek yar değil miydi isminiz? Afedersiniz ne de düşüncesizim çünkü...
  2. 2010'da Converse Yine Gözde

2010'da Converse Yine Gözde

2010 converse modelleri converse modelleri 2010 convers fiyatları Gençlerin ve kendini genç hissedenlerin vaçgeçemediği marka Converse'nin 2010 modelleri karşınızda...Conversenin yeni modellerine bakılırsa herzaman olduğu gibi 2010 yılında yine gözde olacağa benziyor... Ben buna bayıldım... Beyazın asaleti ve şıklığı tartışılmaz... Buda çok güzelmiş :D
  3. Ceyar (JR) Hayata Gözlerini Yumdu

Ceyar (JR) Hayata Gözlerini Yumdu

Bu konu ceyar jr ölümü hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, 80li yıllarda dünya televizyonlarına damgasını vuran Dallas dizisinin en kötü karakteri larak bilinen ''Ceyar'' (Jr.) hayata veda etti. Hem oyuncu hem de yönetmen olan başarılı Amerikalı aktör Larry Hagman 81 yaşındaydı. İşte detaylar... Bir süredir kanser tedavisi gören Hagman'ın hastalığının yol açtığı...

Sayfayı Paylaş