gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Vodafonea geçtim ama doğru mu yaptım ?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Reklamlarına güvendim Vodafonea geçtim bilmiyorum doğrumu yaptım, avantajlarını ve paketlerini öğrenebilirmiyim acaba basitçe ?

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Sayın misafirimiz,

Vodafone'un faturalı paketine geçtinizse ayda 20 tl her yöne 500 dk, 500 sms ve 500 mb internet paketi oldukca avantajlı.

Diğer GSM Operatörlerinden, aboneliklerini iptal ettiklerini gösteren Şebekeler Arası Geçiş Taahhütnamesini imzalayarak belgeleyip, Vodafone ön ödemeli tarifelerden birini seçebilirsiniz.

Vodafonea geçtim ama doğru mu yaptım ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bebeklerin gece beslenmesi doğru mu?

Bebeklerin gece beslenmesi doğru mu?

bebeklerde gece beslenmesi Beslenme ve diyet uzmanı Aysen Arıcan genelde yanlış olduğu bilinen 'bebeklerin gece beslenmesi' ve uyku düzeni konusuna açıklık getiriyor. Bebeğinizin uyku saatlerini planlayabilirsiniz. Geceleri 20- 20.30 sıralarında uyuması uygun olacaktır. Bu saatlerde bebeğiniz çok enerjik görünse de yatmasını sağlayın. gündüz uykularını da belli saatlere planlamaya çalışın....
  2. Yüzünü Doğru Yıkıyor musun?

Yüzünü Doğru Yıkıyor musun?

Bakalım kimler yüzünü doğru şekilde yıkıyor. Cilt bakımında temizlik ön plandadır. Ne türde bakım uygulanırsa uygulansın yüzünüzü doğru şekilde yıkamalı ve temiz olmasına dikkat etmelisiniz. Yüz yıkamanın da doğru şekli olur mu demeyin… elbette en hassas bölgelerden olan yüzümüz ayrıca güzelliği açısından da önemlidir bu anlamda uygun ürünler ve hafif şekilde yıkanmalı. Bu konuda kısa ve...
  3. Doğru Göz Makyajı Yapımı

Doğru Göz Makyajı Yapımı

Göz makyajı, nasıl yapılır, malzemeleri, hakkında detaylı bilgi alalım arkadaşlar. Göz makyajına oldukça önem veririz, bu doğrultuda göz makyajı yapımı ve kullanılması gereken malzemeler yazımızda melekler. İlk adım göz kapakları.. Göz kapaklarınıza far ile hafif ve aydınlık bir gölge vererek işe başlayın. Gölge yaparken dikkat edilecek şey doğru renk seçimi... Göz kapağınızın...
  4. Doğru Emziriyor musunuz ?

Doğru Emziriyor musunuz ?

doğru emzirme emzirme teknikleri Özellikle taze annelerin ilk başlarda zorlandıkları konulardan biri de bebeğin emzirilmesidir melekler :) Her ne kadar ilk 2-3 gün hastanede hemşirelerce emzirme anneye öğretilse de eve gelindiğinde yapılan yanlış uygulamalar hem bebek hem de anne için eziyete dönüşebilir. Bu yazımızda doğru emzirmeyle ilgili olarak sizlere bazı tüyolar vereceğiz :)...
  5. Yaşar Nuri Öztürk nişanlanmış diye duydum ama doğru mu?

Yaşar Nuri Öztürk nişanlanmış diye duydum ama doğru mu?

Selamlar arkadaşlar. Ben ünlü ilahiyatçı Yaşar Nuri'nin nişanşlandığı haberini duydum ama ne kadar doğru ? Sanırım eşinden birkaç yıl önce boşanmıştı kendisi..

Sayfayı Paylaş