gebe
  1. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113

Vohwinkel Sendromu çok kötü ...

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında ßeLeN tarafından paylaşıldı.

üzgün resimler üzgün Arkadaşlar nette dolanıyordum bir yazı dikkatimi çekti sizlerinde okumasını istedim. Hayat ve sağlığımız ne kadar önemli bunu bir kez daha anladım. Şükretmek gerektiğini hatırladım.. [​IMG]

Eki. 03.2010
    Vohwinkel Sendromu

Mrb ben g.antepden hatice benim 29 yıldır hiç iyileşmeyen yaralarım var. Bu yaralar 8 yaşında başladı ayak baş parmagında 12 yaşında sağ ayagım kesildi. 17yaşında sol ayak parmaklarım döküldü ellerim deforme oldu ve halen ayaklarımda yaralar var ayaga kalktıgım zaman kanıyor iltihap akıyor deriler çürüyor sulu kıllar oluşuyor diz kapaklarımda yaralar var. lütfen yardımcı olun ne yapmam lazım derilerim kemik gibi sertleşiyor ne uygulamm lazım hangi kremleri kullanaym ve antep fakültesi ilgilenmiyor bizimle kardeşim de benim gibi elleri onunda parmakları döküldü ayakları deforme oldu deri serttligini ve yaraları hangiş kremler kullanmalıyız ilginize rica ediyorum saygılar…

Off ya bunu okudum çok fena oldu içim nasıl birşeydir bu böyle Allah korusun yarabbim hepimizi ..
    Acil Şifalar diliyorum Haticeyede..

Vohwinkel Sendromu çok kötü ... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Göksel - Çok Kötü Şeyler

Göksel - Çok Kötü Şeyler

Ensem de nefesi bıçamış gibi Katil elleri öldürdü hevesimi Kokumu almasa izimi süremez Dur diyebilsem içeri giremez Ne uyur ne uyutur düşmana benzer Pusuda bekleyen şeytana benzer Uzanıp koynuna yatmamı ister Getirir aklıma Çok Kötü Şeyler Yorgunum ben tökemezlemekten En kötü ihitmali gerçeğe çevirmekten Aklımın oyunu bu,sahici değil Bilirim çok saçma ama elimde değil Ne uyur ne uyutur...
  2. :'( :'( :'( çok kötüyüm kızlar

:'( :'( :'( çok kötüyüm kızlar

Konu sahibinin isteği üzerine konu silindi! Edit Rüyam
  3. çok kötüyüm :(

çok kötüyüm :(

meleklerim yaa bir haftadır çok kötüyüm. geçen hafta regl oldum perşembe bitti. cumartesi karın ağrısı başladı üşüttüm herhalde dedim ve sıcak su torbası koydum o an geçti sonra kahverengiye dönük akıntı gelmeye başladı iki gün sonra oda geçti. şuan karın ağrım sol yumurtalığım şeklinde değişti. akıntının rengi normale döndü. araştırdığıma göre kokulu olanlar felan daha kötüymüş bende o tür...
  4. Çok kötüyüm kızlar

Çok kötüyüm kızlar

çok kötüyüm..
  5. Çok kötü hissediyorum

Çok kötü hissediyorum

. ben baştan anlatıyım olayı. birisinden hoşlanıyordm. ben hoşlandgmı belli ettim. oda belli etti gibi. geliince görüşelim dedi. geldi sınav zamanında sınavlara girdi gitti. mesajlaşırken tesadüf öğredm. ben şimdi gidiyorum tatil için dedi. çıldırdım. hani görüşecktk. bişiy demeden çekip gidickmiş. şimdi ben bunun üstüne ev arkisini ekledim. ama öylesi,ne ekledim yanlş alamış olabilirmi...

Sayfayı Paylaş