gebe
  1. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83

Voıt lc210 eliptik bisiklet

Konu, 'Egzersizle Zayıflama' kısmında HaYaL tarafından paylaşıldı.

voit lc 210 eliptik bisiklet eliptik kondisyon bisikleti eliptik kondisyon bisikleti 1vtbslc210 yorumlar burada arkadaşlar. Eliptik bisikletle zayıflamaya çalıştığımı ve bunun için kendime bir tane aldığımı bundan önceki yazımda belirtmiştim. Eliptik bisikletin genel özelliklerini anlattım ve sıra geldi benim aldığım bisikletin özelliklerine. Günde en az 1 saat kullanmaya başladığım bisikletim yanında yediklerime de dikkat etmeye çalışıyorum. Bunun sayesinde kendimi daha fit ve son derece sağlıklı hissediyorum. Bakalım ne kadar işe yarayacak. [​IMG]

Ana Özellikler

Çalışma Tipi
    Eliptik (Orbitrac)

Gösterge Bilgileri
    Hız - Zaman - Kalori - Nabız

Teknik Özellikler

Pedal Direnci
    8 Kademeli Direnç Ayarı

Egzersiz Tipi
    Oturarak veya Ayakta

Sele Yüksekliği
    Aşağı / Yukarı Ayarlanabilir

Tutma Kolları Açısı
    Pedallarla Senkronize Hareketli Kollar

Konsol Özellikleri

Gösterge Tipi
    LCD

Ölçü ve Ağırlıklar

Kurulu Ebatlar
    51 x 86 x 150 cm

Net Ağırlık
    26 kg

Brüt Ağırlık
    28 kg

Diğer Özellikler

Cihaz Rengi
    Siyah - Gri

Garanti

Garanti Süresi
    2 Yıl

Fiyat Aralığı: 274 - 300 TL

Bu ürüne ya da benzerlerine BURAYA tıklayarak ulaşabilirsiniz.

SadmiN bunu beğendi.
Voıt lc210 eliptik bisiklet konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bisiklet Farları

Bisiklet Farları

bisiklet farları bisiklet farı dinamo fiyatları dinamosu fiyatları dinamosu İki arkadaş gece yan yana bisikletle gidiyorlar. Hızları eşit. Birinin bisikleti büyük tekerlekli, diğerinin küçük tekerlekli. Hangisinin farı daha kuvvetli parlar? NEDEN?
  2. bisiklet kazaları!

bisiklet kazaları!

bisiklet kazaları hakkında bilgi bisiklet kazaları ile ilgili bilgi ile ilgili yazı kazalarıyla yazı kazası
  3. Eliptik bisiklet ile Zayıflamak Mümkün mü?

Eliptik bisiklet ile Zayıflamak Mümkün mü?

Eliptik bisiklet nedir faydaları zararları kullanımı tavsiye ve hakkında herşey burada. Arkadaşlar uzun zamandır zayıflamak için uğraşıyorum. Bunun için defalarca diyet girişiminde bulundum. Zayıflama hapları kullandım. Çeşitli egzersizler yapmaya çalıştım ama bir türlü başarılı olamadım. En sonunda bu işi bir düzene sokmaya karar verdim ve kendime bir Voit lc210 eliptik bisiklet aldım....
  4. eliptik bisiklet kullanıp zayıflayanlar

eliptik bisiklet kullanıp zayıflayanlar

selam kilo vermek istiyorum bir arkadaşımdan duydum eliptik bisikletmi ne varmış onla kilo vermek mümkün oluyormuş aranızda bununla ilgili bilgisi olan varmı yada eliptik bisiklet kullanıp zayıflayan varsa olumlu olumsuz yorumlarınızı bekliyorum

Sayfayı Paylaş