gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

voleybol oynanırken gruplar kaç kişi olur

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

arkadaşlarım sizlere veleybol ile ilgili bir soru sormak istiyorum lütfen yadrımcı olabilir misiniz inanılmaz merak ediyorum ve araştırdım bulamadım. Melekler acaba bu voleybol oynanırken grublar kaç kişi olur?

voleybol oynanırken gruplar kaç kişi olur konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bu aile kaç kişidir?????

bu aile kaç kişidir?????

.......... ailesinin 8 oğulları ve oğullarının birer kız kardeşi varsa bu aile kaç kişiden oluşmaktadır???
  2. Dgs melekleri kaç kişi?

Dgs melekleri kaç kişi?

Sınava hazırlanan veya sınavı kazanan meleklerr burada toplanalımm mııı :hıms:
  3. briç kaç kişiyle oynanır

briç kaç kişiyle oynanır

briç oynamı öğrenmek istiyorum ama önce briç hakkında bilgi edinmem lazım ki iyi bir briç oyucusu olmak için :) acaba briç kaç kişiyle oynanır bilen var mı?
  4. voleybolda kaç tür hakem oluyor

voleybolda kaç tür hakem oluyor

Voleybol maçlarında sahaya kaç hakem çıkar, bu sporda kaç hakem vardır ? Bilgi verirmisiniz..
  5. Bir kurbana kaç kişi ortak olur?

Bir kurbana kaç kişi ortak olur?

Koyun veya keçinin bir kişi tarafından; sığır, manda ve devenin ise, yedi kişiye kadar ortaklaşa kurban olarak kesilebileceği Hz. Peygamber'in hadisleri ve uygulamaları ile sabittir (Ebû Dâvûd, “Dahâyâ”, 7-8). Ortak olarak kurban edilebilen hayvanlar tek veya çift hisse olarak kesilebilirler. Büyük baş hayvanlara birden yedi kişiye kadar ortak olabilir. Hayvan kurban olacak yaşta ve...

Sayfayı Paylaş