gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

voleybol oyun kuralları nelerdir

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

voleybol oyun kuralları nelerdir lütfen arkadaşlar voleybol oyun kuralları nelerdir bu konuda da bilgi verin bana şimdiden sağolun

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

voleybol oyun kuralları nelerdir konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Basketbol Oyun Kuralları

Basketbol Oyun Kuralları

Basketbol müsabakaları iki hakem tarafından yönetilir. Misafir takım sahayı seçme hakkına sahiptir. Her devreden sonra saha değişimi yapılır. Oyun, orta saha çizgisinde her takımdan birer oyuncu arasında yapılan hava atışı ile başlar. Hava atışına çıkan oyuncular, topu tek elleri ile takım arkadaşlarına kazandırma hedefini taşır. Oyun, 10'ar dakikalık dört periyottan oluşur. Beraberlik...
  2. basketbol oyun kuralları nelerdir

basketbol oyun kuralları nelerdir

basketbol oyun kuralları nelerdir kızlar baskete başladım ama önceden yani sizlerin vereceği bilgilerle kendimi daha da iyi geliştirmek istiyorum
  3. Voleybol Oyun Kuralları Hakkında Bilgi

Voleybol Oyun Kuralları Hakkında Bilgi

Voleybol Kuralları 2011 Voleybol Nasıl Oynanır 2012 Voleybol Oyununun Kuralları Sevgili sporsever meleklerimiz için volaybol kuralalrı hakkında ayrıntılı bilgileri aşağıda ki yazımızda bulabilirsiniz melekler :) Voleybol, file ile ikiye bölünmüş bir oyun alanı üzerinde iki takım tarafından oynanan bir spordur.Oyunun amacı, topu filenin üzerinden göndererek rakip takımın oyun alanında...
  4. voleybol oyun kurallarını yazarmısınız acaba ?

voleybol oyun kurallarını yazarmısınız acaba ?

Merhaa melekleri şu sıralar voleybola merak saldım, iyice öğrenmek istiyorum nasıl oynanıoyr falan.Bana voleybol oyun kurallarını yazabilirmisiniz acaba ?
  5. madde madde voleybolun kurallarını yazarmısınız

madde madde voleybolun kurallarını yazarmısınız

Voleybol hakkında geniş bir araştırma yapmam lazım.Lütfen bana da yardım eder ve voleybolun kurallarını madde madde yazabilirmisiniz? Teşekkürler..

Sayfayı Paylaş