gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Volga Tamöz Burak Kut Benimle Oynama Şarkı Sözü yazarmısınız

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Volga Tamöz Burak Kut Benimle Oynama Şarkı Sözü Arkadaşlar merhaba, hani bir zamanların en çok sevilen şarkısı vardı Benimle oynama söyledim sana gibi, işte bana günümüzde Volga Tamöz Burak Kut çalışması olan o eski şarkının sözleri lazım.

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Burak Kut Benimle Oynama şarkı sözleri Volga Tamöz
    Burak Kut Benimle Oynama şarkısı sözü

Yalnızlıklardan yoruldum usandım
    Sensiz gecelerden sıkıldım bunaldım
    Sımsıkı saran ateşi gözledim
    O sımsıcak bakan gözleri özledim

Tutuşur anılar uykusuzluğumda
    Yetişir sevdalar umutsuzluğumda
    Bin korku sarar senin yokluğunda
    Yangınlar çıkar susuzluğumda

Aşkına yürüyen sesimi duyuyorsun
    Gittikçe büyüyen dert oluyorsun
    Sana söylüyorum farkında mısın ama
    Seni seviyorum ah biliyorsun

Benimle oynama söyledim sana
    Şansını zorlama uğurlar olsun

Volga Tamöz Burak Kut Benimle Oynama Şarkı Sözü yazarmısınız konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Burak Kut - Benimle Oynama

Burak Kut - Benimle Oynama

ayaklarım yerlerden kesildi bulutlara uçurdu bakışın seviyorum demeyi özlerken çıkıverin karşıma ansizin çıkmazlarda kaybettim yolumu neredeyim arayıp bulsana yıllar yılı aşkı bekledim haydi artık hedefi vursana kendimi veriyorum sana iste rest yeter ki sev çılgınım ben aşkına hazırım yayımdan ok gibi fırlarım çılgınım ben aşkına hazırım uğruna destanlar yazarım
  2. Volga Tamöz Metin Arolat Dert Değil Şarkı Sözü yazarmısınız

Volga Tamöz Metin Arolat Dert Değil Şarkı Sözü yazarmısınız

Volga Tamöz Metin Arolat Dert Değil Şarkı Sözü bir zamanların en güzel şarkılarından biri olan Metin arolatın söylediği Dert Değil şarkısının sözlerini yeniden hatırlayalım ve unuttuysak ezberliyelim istiyorum :)
  3. Volga Tamöz Serdar Ortaç Karabiberim Şarkı Sözü

Volga Tamöz Serdar Ortaç Karabiberim Şarkı Sözü

Volga Tamöz Serdar Ortaç Karabiberim Şarkı Sözü lazım bana kızlar sizden o şarkının sözlerini yazmanızı istiyorum.
  4. Volga Tamöz İzel Hasretim Şarkı Sözü yazın

Volga Tamöz İzel Hasretim Şarkı Sözü yazın

Volga Tamöz İzel Hasretim Şarkı Sözü ne şarkıydı o ya dimi çıkınca herkes yerinde duramaz hep bir ağızdan söylerdi yeniden çıkmasına çok sevindim :)Volga Tamöz İzel Hasretim Şarkı Sözlerini yazarsanız daha da sevinirim.
  5. Volga Tamöz Demet Sağıroğlu Kınalı Bebek Şarkı sözü

Volga Tamöz Demet Sağıroğlu Kınalı Bebek Şarkı sözü

Volga Tamöz Demet Sağıroğlu Kınalı Bebek Şarkı sözü Selam millet sizden Volga Tamöz Demet Sağıroğlu Kınalı Bebek Şarkı sözlerini yazmanızı rica ediyorum iyi günler.

Sayfayı Paylaş