gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Volga Tamöz Ferda Anıl Yarkın Sonuna Kadar Şarkı Sözü lazımm

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Volga Tamöz Ferda Anıl Yarkın Sonuna Kadar Şarkı Sözü için yazıyorum bu msjı mümkünse benim isteğimi yerine getirin ve lütfen Volga Tamöz Ferda Anıl Yarkın Sonuna Kadar Şarkı Sözlerini yazın.

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Ferda Anıl Yarkın Sonuna Kadar şarkı sözleri Volga Tamöz Ferda Anıl Yarkın Sonuna Kadar şarkısı sözü

Sonuna kadar geldim aşkın
    Kavuşamadım ben sana
    Yetişemedim ben sana
    Anlatamadım derdimi
    Ağla gönlüm ağla
    Bekledim inan seni hergün
    Dayanamadım sevgisiz
    Yaşayamadım ben sensiz
    Anlatamadım derdimi
    Ağla gönlüm ağla
    Yazık ettin yazık
    Kendinden çok bana
    Gücüm kalmadı artık
    Her yokluğunda
    Aylar geçse de yıllar geçse de
    Bir ömür böyle sürse de
    Ben seni unutamam
    Aylar geçse de yıllar geçse de
    Bir ömür böyle bitse de
    Ben seni unutamam

Volga Tamöz Ferda Anıl Yarkın Sonuna Kadar Şarkı Sözü lazımm konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ferda Anıl Yarkın- Zorlama güzelim

Ferda Anıl Yarkın- Zorlama güzelim

Kararlıyım bu defa ben Dürüstçe oynamaya Hatam olursa vur yüzüme Çekinme korkma güzel Kararlıyım bu defa ben Dürüstçe oynamaya Yalanım varsa vur yüzüme Anla beni be güzel Dostmuşuz biz ne fark eder Yada dostluk nereye kadar gider Sevgiye saygıya lafım olmaz Evlilik aşkı öldürüyor güzelim Kiminle gittiysen onunla kal Bunaldım hatta hep onla kal Bırak kalsın bir zamanı var Zorlama...
  2. Ferda Anıl Yarkın_ sonuna kadar

Ferda Anıl Yarkın_ sonuna kadar

Sonuna kadar geldim aşkın Kavusamadım ben sana Yetişemedim ben sana Anlatamadım derdimi Ağla gönlüm ağla Bekledim inan seni hergün Dayanamadım sevgisiz Yaşayamadım ben sensiz Anlatamadım derdimi Ağla gönlüm ağla Yazık ettin yazık Kendinden çok bana Gücüm kalmadı artık Her yokluğunda Aylar geçsede yıllar geçse de Bir ömür böyle sürse de Ben seni unutamam Aylar geçse de yıllar...
  3. Volga Tamöz Serdar Ortaç Karabiberim Şarkı Sözü

Volga Tamöz Serdar Ortaç Karabiberim Şarkı Sözü

Volga Tamöz Serdar Ortaç Karabiberim Şarkı Sözü lazım bana kızlar sizden o şarkının sözlerini yazmanızı istiyorum.
  4. Volga Tamöz İzel Hasretim Şarkı Sözü yazın

Volga Tamöz İzel Hasretim Şarkı Sözü yazın

Volga Tamöz İzel Hasretim Şarkı Sözü ne şarkıydı o ya dimi çıkınca herkes yerinde duramaz hep bir ağızdan söylerdi yeniden çıkmasına çok sevindim :)Volga Tamöz İzel Hasretim Şarkı Sözlerini yazarsanız daha da sevinirim.
  5. Volga Tamöz Demet Sağıroğlu Kınalı Bebek Şarkı sözü

Volga Tamöz Demet Sağıroğlu Kınalı Bebek Şarkı sözü

Volga Tamöz Demet Sağıroğlu Kınalı Bebek Şarkı sözü Selam millet sizden Volga Tamöz Demet Sağıroğlu Kınalı Bebek Şarkı sözlerini yazmanızı rica ediyorum iyi günler.

Sayfayı Paylaş