gebe
  1. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83

Volga Tamöz Ft. Murat Dalkılıç & Hepsi - Şık Şık 2011 Yeni Albüm

Konu, 'Yerli Albüm Tanıtımları' kısmında HaYaL tarafından paylaşıldı.

Volga Tamöz, şık şık, & murat dalkılıç & hepsi şık şık, ft. murat dalkılıç & hepsi şık şık, şık şık boxca, & murat dalkılıç & hepsi şık şık boxca, ile ilgili herşey burada melekler. Uzun uzun tanıtımı yapılmış ve çalışmaları titizlikle planlanmış yepyeni bir albüm... Hepsi ve Murat Dalkılıç'ın eşlik ettiği bu albümde birbirinden güzel şarkılar var. İşte albüm, resimleri ve şarkıları...

Üretici Yazz Records
    Barkod 8699916020053
    Türü Pop
    Dili Türkçe
    Yayın Tarihi 13/06/2011

Albümdeki Eserler

Şık Şık (Original)
    Volga Tamöz Feat. Murat Dalkılıç & Grup Hepsi

Şık Şık (Shik Mix)
    Volga Tamöz Feat. Murat Dalkılıç & Grup Hepsi

Forget (Radio Edit)
    Volga Tamöz Feat. Miss N (Nazlı)

Forget İstanbul (Lounge Mix)
    Volga Tamöz Feat. Miss N (Nazlı)

Şık Şık (Acapella Mix)
    Forget (Acapella Mix)

Albüm ile ilgili diğer bilgiler

2011 YAZI ÇOK ŞIK BİR YAZ OLACAK!
    BU YAZ HERKES ŞIK ŞIK' LA COŞACAK!

VOLGA TAMÖZ ft. MURAT DALKILIÇ & HEPSİ
    "ŞIK ŞIK "

Bugünlerde sıkça dinlediğiniz şarkılardan Sibel Can- Seyyah Atiye-Asla Ayşe Özyılmazel-Sıfır Makyaj Meyra-Fotokopi Nazlı-Rest' e imzasını atan geçmişten bugüne de;

- Ajda Pekkan : Resim, Aynen Öyle, Flu Gibi, Aşka İnanma, Sana Neler Edeceğim, Düşünme Hiç, Dert Ortağım
    - Serdar Ortaç : Poşet Kara Kedi İşim Olmaz Heyecan Bu da Geçer Gram Ayrılmam Ayrı Gitme Dansöz Mesafe Gitme Başardın Ağlatmayı
    - Bengü : Sırada Sen Varsın, Kocaman Öpüyorum, İki Melek Kalbim
    - Burcu Güneş : Tamamdır
    - Teoman: Güzel Bir Gün
    - Yalın : Küçücüğüm Remix
    - Gülşen : Bu Gece
    - Mustafa Sandal : Pazara Kadar, Geçmiş Olsun, Gururumdan Kopmam Lazım, Bizi Bozar, Tuşuma Bas, Yok Gerekçem, En Kötü İhtimalle
    - Demet Akalın : Tatil
    - Aşkın Nur Yengi :Sevdim Seni
    - Emre Altuğ :Sıcak, Kapış Kapış
    - Hande Yener : Bu Yüzden, Savaş Sonrası
    - Tuğba Özerk: Yastık, Zar, Acı Hatıralar, Alışmak Sevmekten
    - Mirkelam ; Kokoreç, Elma Değil Ayva, Sevgi Tanecikleri, Mutlu Olmak İstiyorum, Bir Fotoğraf Çekilebilir Miyiz, Aşkım Aşkım
    gibi şarkılara kattığı ruhla popüler müzik dünyasında ses getiren dinleyenlerin gönlünde taht kurmasını sağlayan Türkiye ‘nin

önde gelen aranjör besteci ve müzik adamlarından VOLGA TAMÖZ şimdi özel bir projeyle karşınızda!

Sözleri son yılların en çok tercih edilen söz yazarı DENİZ ERTEN' e müziği ve düzenlemesi VOLGA TAMÖZ'e ait olan "ŞIK ŞIK"

isimli şarkıda VOLGA TAMÖZ'e yeni nesil pop müziğinin sevilen ve başarılı isimlerinden MURAT DALKILIÇ ile Türkiye' nin ilk

girlband' i olma özelliğini taşıyan ve geniş bir hayran kitlesine sahip olan HEPSİ grubu eşlik ediyor.

YAZZ RECORDS etiketiyle müzik marketlerde yerini alacak olan "ŞIK ŞIK" isimli albümde şarkının "SHIK MIX" versiyonu ile birlikte

DJ' lerin kendi remixlerini oluşturmaları için hazırlanmış acapella versiyonu da yer alıyor.

Ayrıca albümde "ŞIK ŞIK" ile beraber yine yazın her yerde duyacağınız sözü ve müziği VOLGA TAMÖZ'e ait olan "FORGET"isimli

şarkının radio edit versiyonu ile birlikte İstanbul Lounge Mixi ve acapella versiyonu da müzikseverlerle buluşmakta.

"ŞIK ŞIK" isimli bu özel projeyle birlikte; başta Murat Dalkılıç olmak üzere önümüzdeki günlerde ünlü sürpriz bir isimle daha

stüdyoya gireceğini ve bu çalışmalara devam edip aynı zamanda da 2012' nin Şubat ayında Türkiye' nin en önemli 8 starı ile

birlikte hazırlayacağı albümünü müzik severlerle buluşturacağının müjdesini veren VOLGA TAMÖZ kendisine gelen yoğun

organizasyon talepleri üzerine bundan sonra da birçok başarılı isimle gerek konserlerde gerek gece kulüplerinde

gerçekleştireceği sahne performanslarıyla ve unutulmaz sahne şovlarıyla da izleyenlerin akıllarından çıkmayacak anlara

damgasını vuracağının altını çiziyor.

"ŞIK ŞIK"tüm radyolarda ve yasal dijital müzik platformlarında.

Volga Tamöz Ft. Murat Dalkılıç & Hepsi - Şık Şık 2011 Yeni Albüm konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. murat dalkılıç kasaba albümü

murat dalkılıç kasaba albümü

murat dalkılıç ın msn si Murat Dalkılıç, Ege'nin starı. İddiası; şarkılarında ve sahnesinde gizli. Bugüne kadar sayısız sahne performansı gerçekleştiren Dalkılıç, bir yılı aşkın stüdyo çalışmasının ardından müzikseverlerle buluşuyor. Dokuz Sekiz Müzik etiketiyle müzik marketlerde yerini alan maxi single çalışması "Kasaba"nın söz ve müziği Soner Sarıkabadayı, düzenlemesi ise Tolga...
  2. Murat Dalkılıç - Merhaba (2010)

Murat Dalkılıç - Merhaba (2010)

Murat Dalkılıç hayranlarına müjde.Sanatçının yepyeni albümü "Merhaba"müzik piyasasınada merhaba dedi=)Sizlere albümün içeriği hakkında detaylara geçiyorum 01. Dönmem 02. Külah 03. Sarhoş Yakamoz 04. Merhaba Merhaba 05. İmza 06. Çatlat 07. Kıyamadım İkimize 08. Haliyle 09 .Pardon 10. La Fontaine 11. Merhaba Merhaba ( Alaturka ) 12. Dönmem ( Club Mix)
  3. Volga Tamöz Serdar Ortaç Karabiberim Şarkı Sözü

Volga Tamöz Serdar Ortaç Karabiberim Şarkı Sözü

Volga Tamöz Serdar Ortaç Karabiberim Şarkı Sözü lazım bana kızlar sizden o şarkının sözlerini yazmanızı istiyorum.
  4. Volga Tamöz İzel Hasretim Şarkı Sözü yazın

Volga Tamöz İzel Hasretim Şarkı Sözü yazın

Volga Tamöz İzel Hasretim Şarkı Sözü ne şarkıydı o ya dimi çıkınca herkes yerinde duramaz hep bir ağızdan söylerdi yeniden çıkmasına çok sevindim :)Volga Tamöz İzel Hasretim Şarkı Sözlerini yazarsanız daha da sevinirim.

Sayfayı Paylaş