gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Volkan... "Hiç bu kadar yakından gördünüz mü?"

Konu, 'Çöplük' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Volkan... "Hiç bu kadar yakından gördünüz mü?"

bööggkkk buda nee

3. Monera

Monera Forum Okuru

ilginç bu ya görmemiştim hiç saol

4. AZRA

AZRA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

cehennemi hatırlattı teşekürler :D

Volkan... "Hiç bu kadar yakından gördünüz mü?" konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Volkan

Volkan

Rüyada volkan görmek; yakınlarınızla tartışacağınıza işarettir.
  2. volkan konak-anacım

volkan konak-anacım

ayşem ineklerin hep karabaş Doğurdun beni hacel arada kör karanlık bir gecede On altı yaşında beni İstanbul a saldın anacım Ama inan göbeğimi kopartığında bu kadar canım yanmamıştı Belki bu yüzden bu yüzden anacığım yüzüm gözüm kırık dolaşırım hala Avuçlar dolusu ağladım yalnızlığımda pek belli etmeden Ama en çok babam buzağımı kestiğinde ağlamıştım Şimdi bunlar nerden çıktı deme bana hep...
  3. Gürbüz (volkan Demirok)

Gürbüz (volkan Demirok)

GÜRBÜZ (VOLKAN DEMİROK) Yadigar Baba’nın terzi çırağı Gürbüz, büyük hayallerinin peşinde koşan tatlı dilli bir gençtir. Hayali ise ne Eşref ağabeyleri gibi kabadayılık ne de ustası Yadigar baba gibi terziliktir. Gürbüzün hayali ünlü bir modacı olmaktır.

Sayfayı Paylaş