gebe
  1. *GüMüŞ*

*GüMüŞ* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

volkan konak-ben seni sevdiğimi

Konu, 'U-V Harfli Şarkılar' kısmında *GüMüŞ* tarafından paylaşıldı.

volkan konak ben senu sevduğumi ben seni sevdiğimi türküsünün hikayesi seni sevdiğimi hikayesi dünyalara bildirdim türküsünün dünyalara bildirdim Benseni sevdiğimi de dünyalara bildirdim Ben seni sevdiğimi de dünyalara bildirdim
    İndirdin kaşlarını
    Babanı babanımı öldürdüm
    İndirdin kaşlarını indirdin kaşlarını
    Babanı babanımı öldürdüm

İn dereye dereye de al dereden taşları
    İn dereye dereyede al dereden taşları
    Geçti bizden sevdalık al cebimden saçlar
    Geçti bizden sevdalık al cebimden saçları
    Kız evinin önünede sereceğim kilimi
    Kız evinin önünede sereceğim kilimi
    Oy bi hayli zamanda görmedim sevdiğimi
    Oy bi hayli zamanda görmedim görmedim sevdiğimi

volkan konak-ben seni sevdiğimi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kazım Koyuncu - Ben Seni Sevdiğumi

Kazım Koyuncu - Ben Seni Sevdiğumi

Ben seni sevdugumida dünyalara bildirdum, Ben seni sevdugumida dünyalara bildirdum, endirdun kaslaruni,babani,babani mi öldürdun, endirdun kaslarini,endirdun kaslaruni,babani,babani mi öldürdun In dereye dereye de al dereden taslari, In dereye dereye oy al dereden taslari, Geçti bizden sevdaluk,al cebum,al cebumden saclari, Geçti bizden sevdaluk,gecti bizden sevdaluk,al cebum,al cebumden...
  2. volkan konak-gelirmisin benimle

volkan konak-gelirmisin benimle

volkan konak parmaklıklar ardında gelirmisin benimle volkan konak gelir misin benimle gelirmisin gelir misin benimle kaf dağları ardına acılar, zorlar dolu gurbet ülkelerine türküler kondurayım apal dudaklarına gelir misin benimle alıp gideyim seni gönlüm göçmen yolunda yaşar mısın benimle türküler kondurayım apal dudaklarına gelir misin benimle alıp gideyim seni arpa boyu yolları...
  3. volkan konak-anacım

volkan konak-anacım

ayşem ineklerin hep karabaş Doğurdun beni hacel arada kör karanlık bir gecede On altı yaşında beni İstanbul a saldın anacım Ama inan göbeğimi kopartığında bu kadar canım yanmamıştı Belki bu yüzden bu yüzden anacığım yüzüm gözüm kırık dolaşırım hala Avuçlar dolusu ağladım yalnızlığımda pek belli etmeden Ama en çok babam buzağımı kestiğinde ağlamıştım Şimdi bunlar nerden çıktı deme bana hep...
  4. Ben Seni Sevdikce Varım!

Ben Seni Sevdikce Varım!

Ben Seni Sevdikce Varım! Hep ertelenen bir an hiç yaşanmamaya mahkumdur. Düşlerin bekleyişini yalnızca bir hüsran karşılayacaktır. Mevsimleri sayarsak ömür baharsız tükenir gider. Sevdiğinizi bulmak ya da bulduğumuzu sevmek tercihi en zor olan iki seçenektir bu sınavda... Boşuna akan ırmaklar mı var yüreğimizde sebepsiz mi coşkun bir denizde maviye hasretliğimiz? Ufukta görünen o ki...

Sayfayı Paylaş