gebe
  1. *GüMüŞ*

*GüMüŞ* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

volkan konak-che

Konu, 'U-V Harfli Şarkılar' kısmında *GüMüŞ* tarafından paylaşıldı.

volkan konak che volkan konak che türkçe çeviri anlamı türkçe sözleri sözleri CHE
    chico loco te enamoras

te calles te haces seniza

te quemaras te dirites

te calles te haces ceniza

se callen de mi pistola

rosas i monedas de plata

se callen bodas de sangre

de mi pistola certera

aİİ que mi querido que

te pongo cinturon de ceda

bu şarkının sözleri şair yaşar miraç’ın

“uşak kara takaya” şiirinden

esinlenmiştir

söz müzik :Volkan konak

çeviri: Alper kandiyeli

volkan konak-che konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. volkan konak-feriğim

volkan konak-feriğim

feriğim akor feriğim nota notaları fidanım notaları FERİĞİM sana dair... açılır açılır gözleri gülüm içinde yeşil çam ağaçları uyanışların en tazeleri odamızdan geçer gülüm seninle feriğim fidanım feryadım hey benim zizil parmak memleket gözlüm geceler hep peşimden koşar göğsüme takıp yönümü bulduğum kalp verdin, onur verdin yetmez mi deli fişeğim feriğim fidanım...
  2. volkan konak-yeşil eriğim

volkan konak-yeşil eriğim

Sevgılım Yesıl erıgım benım Ben ıcıne hapsolmus cekırdegınım senın Hapıste gunler agır gecer dıyordun Olsun be ben vazgectım zurrıyetımden Yeterkı yetım bır cocuk gıbı bırakma benı Zıra sensız bu can bır yuktur yuregıme Kaldır opulesı alnını ve bak bana Gordunmu gulum bır tek gozlerım degısmedı gene Bır tek gozlerim Acılır acılır gozlerı gulumun Iclerınde yesıl cam agacları Uyanısların en...
  3. volkan konak-eledim eledim

volkan konak-eledim eledim

volkan konak aynalı beşik eledim eledim türküsü volkan konak bu memleket bizim aynalı beşik türküsü gittide gelmedi Eledim Eledim Höllük Eledim, Aynalı Beşikte yavrum Bebek Beledim. Büyüttüm Besledim Asker Eyledim, Gitti De Gelmedi yavrum Buna Ne Çare, Dört Nala Uzak Asyadan Bir Kısrak Başı Gibi Akdenize Uzanan Bu Memleket BİZİM Bilekler Kan içinde,Dişler Kenetli Ayaklar Çıplak İpek Halıya...
  4. volkan konak-anacım

volkan konak-anacım

ayşem ineklerin hep karabaş Doğurdun beni hacel arada kör karanlık bir gecede On altı yaşında beni İstanbul a saldın anacım Ama inan göbeğimi kopartığında bu kadar canım yanmamıştı Belki bu yüzden bu yüzden anacığım yüzüm gözüm kırık dolaşırım hala Avuçlar dolusu ağladım yalnızlığımda pek belli etmeden Ama en çok babam buzağımı kestiğinde ağlamıştım Şimdi bunlar nerden çıktı deme bana hep...

Sayfayı Paylaş