gebe
  1. *GüMüŞ*

*GüMüŞ* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

volkan konak-eledim eledim

Konu, 'U-V Harfli Şarkılar' kısmında *GüMüŞ* tarafından paylaşıldı.

volkan konak aynalı beşik eledim eledim türküsü volkan konak bu memleket bizim aynalı beşik türküsü gittide gelmedi Eledim Eledim Höllük Eledim, Aynalı Beşikte yavrum Bebek Beledim.
    Büyüttüm Besledim Asker Eyledim,
    Gitti De Gelmedi yavrum Buna Ne Çare,

Dört Nala Uzak Asyadan
    Bir Kısrak Başı Gibi
    Akdenize Uzanan Bu Memleket BİZİM
    Bilekler Kan içinde,Dişler Kenetli Ayaklar Çıplak
    İpek Halıya Benzeyen Bu Toprak,Bu Cehennem,Bu Cennet BİZİM
    Kapansın El Kapıları Bir Daha Açılmasın
    Yok edin İnsanın İnsana Kulluğunu
    Bu Hasret Bitsin...
    Yaşamak,,Yaşamak Bir Ağaç Gibi Tek ve Hür
    ve bir orman gibi kardeşçesine
    bu davet BİZİM

Bir Güzel Simâdır Aklımı Alan,
    Aşkın ateşini yavrum Sineme Saran.
    Bizi Kınamasın Ehl-i Din Olan.
    Gitti De Gelmedi yavrum Buna Ne Çare,

volkan konak-eledim eledim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Şehitler ÖLMEZ - Un Eledim Türküsü

Şehitler ÖLMEZ - Un Eledim Türküsü

sehit türküleri şehit türküleri eledim eledim türküsünün hikayesi hikayesi türküsünün öyküsü YouTube - Un eledim TÜRkÜ 1923TURK SEhitler Ölmez
  2. Sibel Can - Eledim

Sibel Can - Eledim

sibel can eledim eledim eledin Eledim eledim hölük eledim Aynalı beşikte yavrum bebek beledim Büyüttüm besledim asker eyledim Gitti de gelmedi yavrum buna bi çare Bir güzel simadır aklımı alan Aşkın ateşini canan tenime salan Bizi kınamasın ehl-i din olan Gittide gelmedi canan buna ne çare
  3. Eser Bayar _ Eledim

Eser Bayar _ Eledim

Eledim eledim höllük eledim aynalı beşikte canan bebek beledim büyüttüm besledim asker eyledim gitti de gelmedi yavrum buna ne çare bir güzel simadır aklımı alan aşkın sevdasını canan sineme salan bizi kınamasın ehli din olan yandı yüreğim de yavrum buna ne çare Söz&Müzik: ANONİM Düzenleme: ERCAN SAATÇİ, REHA FALAY
  4. Eser Bayar - Eledim Eledim (akor)

Eser Bayar - Eledim Eledim (akor)

eledim eledim akor tab Em Am C Am Em Eledim eledim höllük eledim Am C F Em Aynalı beşikte canan bebek beledim C Am Em Büyüttüm besledim asker eyledim Am C F Em Gitti de gelmedi canan buna ne çare Am C F Em Yandı ciğerim de canan buna ne çare Em Am C Am Em Bir güzel simâdır aklımı alan Am C F Em Aşkın sevdasını canan sineme saran C Am Em Bizi kınamasın ehl-i din olan Am C F Em Gitti...

Sayfayı Paylaş