gebe
  1. *GüMüŞ*

*GüMüŞ* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

volkan konak-gelirmisin benimle

Konu, 'U-V Harfli Şarkılar' kısmında *GüMüŞ* tarafından paylaşıldı.

volkan konak parmaklıklar ardında gelirmisin benimle volkan konak gelir misin benimle gelirmisin gelir misin benimle kaf dağları ardına
    acılar, zorlar dolu
    gurbet ülkelerine

türküler kondurayım
    apal dudaklarına

gelir misin benimle
    alıp gideyim seni
    gönlüm göçmen yolunda
    yaşar mısın benimle

türküler kondurayım
    apal dudaklarına

gelir misin benimle
    alıp gideyim seni
    arpa boyu yolları
    aşar mısın benimle

türküler kondurayım
    apal dudaklarına

volkan konak-gelirmisin benimle konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. volkan konak-ben seni sevdiğimi

volkan konak-ben seni sevdiğimi

volkan konak ben senu sevduğumi ben seni sevdiğimi türküsünün hikayesi seni sevdiğimi hikayesi dünyalara bildirdim türküsünün dünyalara bildirdim Benseni sevdiğimi de dünyalara bildirdim Ben seni sevdiğimi de dünyalara bildirdim İndirdin kaşlarını Babanı babanımı öldürdüm İndirdin kaşlarını indirdin kaşlarını Babanı babanımı öldürdüm İn dereye dereye de al dereden taşları İn dereye dereyede...
  2. volkan konak-maçka

volkan konak-maçka

volkan konak maçka bu sitem bir ince sızı yazamadın mı bir yazı gönder maçka ya maçka ya bu sitem bir ince sızı siner maçka ya maçka ya dağlarında çam ormanı havası gönül dermanı dere boyunca dumanı siner maçka ya maçka ya geldi kemençe sezilmiş çamlar horona dizilmiş türkünün dili çözülmüş yanar maçka ya maçka ya dağlarında çam ormanı havası gönül dermanı dere boyunca dumanı siner maçka...
  3. Volkan Konak konseri

Volkan Konak konseri

volkan konak Volkan Konak konseri, tarihi, saati, resimleri hakkında detaylı bilgi alalım arkadaşlar. Konsere gidecek meleklere şimdiden iyi eğlenceler :) Volkan Konak Mekan:Golden Tulip Otel – Dereboyu Caddesi – Lefkoşa / Kıbrıs Tarih:20 Mayıs 2011 Cuma 21:00

Sayfayı Paylaş