gebe
  1. *GüMüŞ*

*GüMüŞ* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

volkan konak-gökte uçan kuşlara

Konu, 'U-V Harfli Şarkılar' kısmında *GüMüŞ* tarafından paylaşıldı.

volkan konak uçun kuşlar uçun kuşlar volkan konak kuşlarla arkadaşlık Gökte uçan kuşlara arkadaş olamadum kuş yapti yuvasini kuş kadar olamadum

gökte uçan kuşlara arkadaş olunur mi
    can çikti boğazuma aşağa yutulur mi

dedum e cici kuşum otur yanuma otur
    al beni kanatuna kuzucuğuma götur

dedi bana cici kuş da sen ağirsun tutamam
    e kuzucuğum seni ölsamda unutamam

volkan konak-gökte uçan kuşlara konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gökte Uçan Huma Kuşu

Gökte Uçan Huma Kuşu

Gökte uçan huma kuşu Ne bilir dalın kıymatın Gargayı kondurman dala Ne bilir gülün kıymatın Çift sürüp ekin ekmeyen Meydana sofra dökmeyen Arının kahrın çekmeyen Ne bilir kıymatın Mencilisten söz atanlar Gerçeğe yalan katanlar Sonra beyliğe yetenler Ne bilir elin kıymatın Evvel zaman içinde kalbur sarat içinde, deve tellallık ederken, sıçan berberlik ederken, Irışvan oğlu derler bir bey...
  2. volkan konak-gurbetçinin türküsü

volkan konak-gurbetçinin türküsü

cerrahpaşa türküsünün hikayesi cerrahpaşa türküsü hikayesi volkan konak türküsünün dido öyküsü GURBETÇİLERİN TÜRKÜSÜ hey hey de kalkarız birgün burdan gideriz ölmezsekte döneriz alınterimizden başka bir şeyimiz yoktur diye olmuşuz gurbete sürgün çiroz çarığı bir çektik yoksul dağlarını aştık hızır mı hınzır mı bilmem bİr elayselama çattık üç kuruşa üç kuruşa altın...
  3. volkan konak-maçka

volkan konak-maçka

volkan konak maçka bu sitem bir ince sızı yazamadın mı bir yazı gönder maçka ya maçka ya bu sitem bir ince sızı siner maçka ya maçka ya dağlarında çam ormanı havası gönül dermanı dere boyunca dumanı siner maçka ya maçka ya geldi kemençe sezilmiş çamlar horona dizilmiş türkünün dili çözülmüş yanar maçka ya maçka ya dağlarında çam ormanı havası gönül dermanı dere boyunca dumanı siner maçka...
  4. Volkan Konak konseri

Volkan Konak konseri

volkan konak Volkan Konak konseri, tarihi, saati, resimleri hakkında detaylı bilgi alalım arkadaşlar. Konsere gidecek meleklere şimdiden iyi eğlenceler :) Volkan Konak Mekan:Golden Tulip Otel – Dereboyu Caddesi – Lefkoşa / Kıbrıs Tarih:20 Mayıs 2011 Cuma 21:00

Sayfayı Paylaş