gebe
  1. *GüMüŞ*

*GüMüŞ* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

volkan konak-halide

Konu, 'U-V Harfli Şarkılar' kısmında *GüMüŞ* tarafından paylaşıldı.

Küreklan küresunler Erzurum'un karini Boylari gibi narin
    Yapsunler mezarini
    Arabanın üstüne
    Bağladi yatağini
    Ağlamalann tüketti
    Zigananun dağıni
    Zigananun dağında
    Oturdi yemek yedi
    Yemeğini yer iken
    Silerdi yaşlarini
    Ancak mi hatirladi
    Küçük kardaşlarini
    E Halide Halide da
    Oturursun tepede
    Senun ikbalin yoktur da
    Sebep olduun yiğide
    Sevduğum can verurdi
    Dünyaya son verurdi
    İki tane hemşire
    Ağzina su verurdi
    Ben o hemşireleri
    Arayıp bulacağum
    Yarum neler söyledi
    Onlara soracağum

volkan konak-halide konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. volkan konak-zigana

volkan konak-zigana

volkan konak zigana volkan konak maltepe maltepe mekan mekanı ZİGANA DAĞLARI zigana dağları geçit vermiyor yaşlı gözlerime uyku girmiyor hasretine düştüm günüm geçmiyor aylar oldu göremedim yar seni ötme bülbül ötme yüreğim yare biliyorum yoktur derdime çare bülbülün mekanı daldan daladır felek yüzümüze güler aldatır şimdi sevdiğimin gözü yoldadır aylar oldu göremedİm yar...
  2. volkan konak-vasiyet

volkan konak-vasiyet

volkan konak son cd volkan konak vasiyet son albüm VASİYET Oya ablam ve ömer konak’ın anısına... yoldaşlar nasip olmazsa görmek o günü, ölürsem kurtuluştan önce yani, alıp götürün anadoluda bir köy mezarlığına gömün beni. hasan beyin vurdurduğu ırgat osman yatsın bir yanımda ve çavdarın dibinde toprağa çocuklayıp kırkı çıkmadan ölen şehit ayşe öbür yanımda. traktörlerle türküler...
  3. volkan konak-ayşem destanı

volkan konak-ayşem destanı

volkan konak bakır tenceresi volkan konak mutfak penceresi ayşem destanı 1 Yemek koydi ustine bakir tenceresine ayşem çik konişalum mutfak penceresine giyduği entarenun onleri açuk yaka çok yakti canlarumi camlardan baka baka ayşem gel konişalum biz lisan olduk lisan daha konişamazuk dağlari kavuştursak sabah rüzgari vursun ayişem saçlaruna tamah etmem sevduğum sensuz dunya malina yukledum...
  4. volkan konak-anacım

volkan konak-anacım

ayşem ineklerin hep karabaş Doğurdun beni hacel arada kör karanlık bir gecede On altı yaşında beni İstanbul a saldın anacım Ama inan göbeğimi kopartığında bu kadar canım yanmamıştı Belki bu yüzden bu yüzden anacığım yüzüm gözüm kırık dolaşırım hala Avuçlar dolusu ağladım yalnızlığımda pek belli etmeden Ama en çok babam buzağımı kestiğinde ağlamıştım Şimdi bunlar nerden çıktı deme bana hep...

Sayfayı Paylaş