gebe
  1. *GüMüŞ*

*GüMüŞ* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

volkan konak-hastane önünde incir ağacı

Konu, 'U-V Harfli Şarkılar' kısmında *GüMüŞ* tarafından paylaşıldı.

volkan konak hastane önünde incir ağacı hastane önünde incir ağacı volkan konak Hastane önünde incir ağacı anam ağacı Doktor bulamadı bana ilacı anam ilacı
    Doktor bulamadı bana ilacı annem ilacı
    Baştabip geliyor zehirden acı anam vay acı
    Garip kaldım yüreğime dert oldu anam dert oldu
    Ellerin vatanı da bana yurt oldu anam yurt oldu

Mezarımı kazın bayırdan düze anam vay düze
    Yönünü çevirin sıladan yüze anam vay yüze
    Yönünü çevirin sıladan yüze anam vay yüze
    Benden selam vermen o hayırsıza o hayırsıza
    Gurbet elde garip kaldım ağlarım anam ağlarım
    Ateş aldım yüreğimi dağlarım annem dağlarım
    Garip kaldım yüreğime dert oldu anam dert oldu
    Ellerin vatanı da bana yurt oldu anam yurt oldu

volkan konak-hastane önünde incir ağacı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hastane Önünde İncir Ağacı

Hastane Önünde İncir Ağacı

hastane önünde incir ağacı kim söylüyor hastane önünde incir ağacı haritası hikaye haritası türküsünün hikaye ağacını kim söylüyor Komşu kızı ile beşik kertmesi olan bir genç askerde vereme yakalanır. Hava değişimi olarak Yozgat'a (Akdağmadeni) gelir. Sözlüsünün ailesi gence kızlarını göstermek istemez. Genç tedavi için İstanbul'da hastaneye yatar, pencereden gördüğü incir ağacından aldığı...
  2. volkan konak-penceresi önünde

volkan konak-penceresi önünde

volkan konak zalim olma sevdiğim volkan konak zalim olma karanfil döndür başını bir bak haram değilim sevdiğim taştan değilim PENCERESİ ÖNÜNDE penceresi önünde karanfil saksı oturmuş yazar yarim birine yazı kimi sever bilinmez dumanlı başı zalim olma sevdiğim taştan değilim batmam elin üstüne diken değilim zalim olma sevdiğim taştan değilim döndür başını bir bak haram değilim...
  3. Hüseyin Turan - Hastane Önünde İncir Ağacı

Hüseyin Turan - Hastane Önünde İncir Ağacı

hastane önünde incir ağacı kime ait hastane önünde incir ağacı sözleri kime ait Hastane önünde incir ağacı Hastane önünde incir ağacı Doktor bulamadı bana ilacı Baş tabip geliyor zehirden acı Garip kaldım yüreğime dert oldu Ellerin vatanı bana yurt oldu Mezarımı kazın bayıra düze Yönünü çevirin sıladan yüze Benden selam söylen sevdiğimize Başına koysun karalar bağlasın Gurbet elde...
  4. hastene önünde incir ağacı türküsünü en iyi kim söylüyor ? :)))

hastene önünde incir ağacı türküsünü en iyi kim söylüyor ? :)))

hastane önünde incir ağacı kim söylüyor kubat hastane önünde incir ağacı ağacını kim yazdı yazdı ağacını söylüyor Volkan Konak zara harika avcı hüseyin turan beyaz kubat cannibal corpse fatik kısaparmak:haha:

Sayfayı Paylaş